Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Neparastas novusa sacīkstes

„Deivisa kausa“ formāta sacensības atkārtos trīs mēnešu laikā

Laikraksts Latvietis Nr. 201, 2012. g. 16. maijā
Juris Zemītis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Sacīkstes dalībnieki, no kreisās: Ojārs Dancis, Arturs Ernšteins, Andris Ruņģis, Dimis Pešudovs – visi CKN, Edvīns Kaufmanis, Edgars Nemme, Arnis Kārkliņš, Richards Puisēns – visi SNK. FOTO Dimis Pešudovs.

Selga Pešudova pasniedza Ojāra Danča gatavoto balvu SNK kapteinim Richardam Puisēnam. FOTO Dimis Pešudovs.

Centrālā Krasta Novusa kopa izaicināja vecāko brāli, Sidnejas Novusa Kopu sacensībās pēc Deivisa kausa formāta 11. maijā. Katrā komandā ir četri spēlētāji, divi vienspēlēs, divi dubultspēlēs. Vienspēlēs spēlē piecu setu partijas, dubultspēlēs septiņu setu partiju. Tāpat kā Austrāliju, sacensības vadīja sieviete, Selga Pešudovs.

Centrālo Krastu vienspēlēs pārstāvēja Dimis Pešudovs un Ojārs Dancis, bet dubultspēlēs Andris Ruņģis un Arturs Ernšteins. Viņu pretinieki bija vienspēlēs Edvīns Kaufmanis un Richards Puisēns, dubultspēlēs Arnis Kārkliņš un Edgars Nemme.

Divpadsmit skatītāji vēroja progresu un brīžiem skaļi atbalstīja sidnejiešus. Centrālam Krastam neviena piekritēja nebija. SNK pierādīja savu ilggadīgo pieredzi un sasita mazo brāli 4-1.

Edvīns Kaufmanis uzvarēja abas partijas, pieveicot Pešudovu 3-1 un arī Danci 3-1. Puisēns sīvā cīņā uzvarēja Danci 3-2, bet zaudēja Pešudovam 2-3. Dubultspēlēs CKN sāka vareni, bet SNK pāris saņēmās un spēli beidz 4-1. CKN bija iespējas, bet spēlētāji pielaida vairākas vienkāršas kļūdas.

Ojārs Dancis bija sacensībām dāvājis paša gatavotu balvu, ko Selga Pešudova pasniedza SNK kapteinim Richardam Puisēnam. Dalībnieki un skatītāji bija sajūsmā par interesantām sacensībām un norunāja sacīkstes atkārtot trīs mēnešu laikā.

Juris Zemītis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com