Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Novuss Sidnejā

Jaundienvidvelsas novusa meistarsacīkstes Sidnejā 2012. gadā

Laikraksts Latvietis Nr. 210, 2012. g. 18. jūlijā
Arnolds Jumiķis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Dubultspēļu vinnētāji. No kreisās: Trešo vietu ieguvēji J. Veiss un A. Kārkliņš, pirmo vietu ieguvēji R. Kārkliņš un Z. Andersons, otro vietu ieguvēji B. Delforce un R. Puisēns. FOTO Rūdolfs Nemme.

Šoreiz mūsu rīkotās meistarsacīkstes bija labi apmeklētas. Piedalījās 28 spēlētāji, lai iegūtu meistara titulu, medaļu, un tikai astoņi spēlētāji, divi no katras pavalsts kopas, varēja piedalīties Aivāra Drēziņa piemiņas kausa izcīņā.

Sidnejiešiem, diemžēl, daži ļoti labi spēlētāji – kā Kaufmaņu brāļi savu iemeslu dēļ nevarēja piedalīties mūsu vienībā. Nevaru noteikti pieņemt, ka tas būtu mainījis gala rezultātus, bet noteikti būtu palīdzējis uzlabot mūsu gala rezultātus.

Gala rezultāti:

Vienspēlēs

Pirmo vietu izcīnīja Roberts Kārkliņš no Melburnas, otro vietu – Guntis Kaufmanis no Sidnejas, trešo vietu – Janis Brakovskis no Adelaides.

Dubultspēlēs

Pirmo vietu izcīnīja Roberts Kārkliņš / Zigis Andersons no Melburnas, otro vietu – Richards Puisēns / Berins Delforce no Sidnejas, trešo vietu – Arnis Kārkliņš / Jānis Veiss no Sidnejas.

Aivāra Drēziņa piemiņas balvu ieguva Roberts Kārkliņš no Melburnas jau otro reizi pēc kārtas.

Spēles bija sīvas, un punktu ieguvēji bija tuvi punktu skaitā, un šķirošana sagādāja punktu skaitītājiem lielu un uzmanības pilnu darbu.

Šeit ir jāpateicas Melburnas dāmām – Guntai Vagarei un Silvijai Miglis par cītīgo darbu rezultātu un spēļu kārtas darbību.

Sacīkstes ritēja kā pa sliedēm, un spēlētāji bija apmierināti, lai gan dažas reizes bija jāatgādina novusa noteikumus, ko drīkst un ko nedrīkst darīt. Pēc visiem likumiem manam galu rezultātam bija jābūt labākā ranga vietā, bet diemžēl tas tā nenotika. Cilvēki saka, ka vinnēt nav viss, bet pēc manām domām – zaudēt nav nekas.

Pēc turnīra beigām, protams, jāsvin pie garda ēdiena klātiem galdiem turnīra beigas. Klausījāmies runas, aklamācijas un ziņojumus no katras pavalsts novusa kopas vadītājiem.

Ēdiens labs, turnīrs labs, bet galvenais ir mūsu draudzība. Mēs tagad jau diezgan labi pazīstam viens otru un esam priecīgi vismaz reizi gadā satikties, parunāties un kopīgi papriecāties. To jušanu mēs visi esam piedzīvojuši, kā jūtamies, kad atbrauc draugs pie tevis ciemos.

Liels paldies mūsu kopas vadītājam Richardam Puisēnam par kopas vadību un turnīra noorganizēšanu. Viņam bija jāsakārto programma, jādabū 10 novusa galdi un jānovieto vietās, lai spēlētajiem būtu pietiekoši rūmes, lai viens otru netraucētu spēļu laikā. Bija arī patīkami, ka noturējām Aivara Drēziņa piemiņas turnīru; viņš bija pirmais vadītājs, kas iekārtoja vairāku interesantu spēļu sacensības, kas uzturēja interesi spēlēt visu gadu.

AJ
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com