Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Minsteres dejotāji

Emociju pilni atgriezušies no Padovas

Laikraksts Latvietis Nr. 212, 2012. g. 27. jūlijā
Inese El Tavila -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Minsteres dejotāji Itālijā. FOTO no Minsteres dejotāju kolektīva galerijas.

Minsteres dejotāji Itālijā. FOTO no Minsteres dejotāju kolektīva galerijas.

Minsteres dejotāji Itālijā. FOTO no Minsteres dejotāju kolektīva galerijas.

Trešdien, 11. jūlija agrā rīta stundā 12 cilvēku lielā sastāvā Minsteres latviešu dejotāji devās uz Eiropeādes festivālu Itālijā, Padovā. Festivāls norisinājās no 12. – 15. jūlijam, saucot kopā visdažādāko tautību un valstu dejot un dziedāt gribētājus.

Minsteres dejotājiem šis bija pirmais tālākais ceļojums un piedalīšanās šāda veida pasākumā. Tā bija liela un laba pieredze. Dejas uz ielām un atklāšanas pasākumā, kā arī nodejotais gājiens bija izlieto sviedru un noberzto kāju vērts. Tautastērpā, 35C grādu karstumā, nodejot ļauj tikai mīlestība uz savu zemi un lepnums, ka mēs esam latvieši un mēs to varam. Tās sajūtas ir neaprakstāmas – atrasties šeit un kopā ar citiem dejot vienkārši prieka pēc. Tik daudz jauku, atsaucīgu un draudzīgu cilvēku!!! Prieku sagādāja arī sadraudzība ar citiem tautiešiem no dzimtenes, kā arī citu valstu kolektīviem – poļiem, krieviem, spāņiem.

Emociju daudzveidību, saviļņojumu un redzēto nav viegli vārdos izteikt – tas ir vēl jo lielāks lepnums, neatrodoties dzimtenē, nest Latvijas un latviešu vārdu pasaulē. Ir ļoti daudz fotogrāfiju, ir video, bet tās sajūtas, kas mums katram sirdī paliek, ir neatņemamas.

Par šo brīnišķīgo iespēju pabūt Padovā īpaši lielu paldies sakām mūsu atbalstītājiem LKV (Latviešu Kopībai Vācijā) – par sniegto finansiālo atbalstu, LCM (Latviešu Centrs Minsterē) un visiem ziedotājiem un laba vēlētājiem.

Ar to mēs nebeidzam darboties – tas dod mums tikai jaunus spēkus un mērķus nākotnei.

Inese El Tavila
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com