Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Aina un Jānis Vējiņi mūžībā

Ar Dievu, Aina un Jāni!

Laikraksts Latvietis Nr. 214, 2012. g. 8. aug.
Ģirts Valdis Kristovskis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Vejini

Aina Rita Vējiņa (dz. Rozīte)
*1932. g. 15. nov. †2012. g. 1. aug.
Jānis Rudolfs Vējiņš
*1926. g. 8. nov. †2012. g. 3. aug.

Skumja ziņa no Austrālijas ir sasniegusi Latviju. Jānis Vējiņš un viņa uzticīgā kundze Aina ir aizgājuši pa mūžības vārtiem... Stipri savā mīlestībā un uzticībā viens otram, ģimenei un Latvijai.

Mūsu mīļās valsts vārds un Vējiņu ģimenes gaitas ir bijušas nesaraujami saistītas sīkstu dzīves gadu un daudzu ieceru īstenošanas laikā. Kalpošana savai tautai, trimdas sabiedrības nacionālā gara un pārliecības uzturēšana, atbalsta projektu Latvijā radīšana un to mērķu konsekventa sasniegšana ir bijusi Jāņa un Ainas dzīves pārliecība un spēka devēja. Neapstāties pie sasniegtā! Manuprāt, tas ir bijis Vējiņu ģimenes moto. Rast līdzekļus un tos ziedot ticībā, ka tie sniegs garīgu atbalsta punktu daudziem Latvijas jauniešiem vai Tēvijas sargiem, nostiprinās patriotismu, veidos jaunu paaudzi, kas piepildīs Ainas un Jāņa, mūsu tautas kopējo sapni par pašapzinīgu, savā kultūrā dziļi sakņotu un pārtikušu valsti un sabiedrību. Šie ideāli un centieni tos piepildīt neļāva Vējiņu ģimenei ieslīgt pašapmierinātībā pēc kārtējā labi paveiktā darba, bet gluži pretēji – atkal un atkal lika tiem skatīt pēc jauna mērķa un pašu pienākumiem Tēvijas un tautas labā.

Tieši tādus – sirsnīgus, vienkāršus un sirds skaidrus man bija nācies iepazīt Ainu un Jāni Vējiņus. Tādi, Aina un Jāni, jūs paliksiet ļaužu piemiņā vienmēr un mūžīgi!

Pazemībā noliecu galvu un izsakot visdziļāko līdzjūtību Vējiņu ģimenes tuviniekiem – meitai Līgai, dēlam Arnim un mazbērniem.

Ģirts Valdis Kristovskis
Vienotības pirmais priekšsēdētājsAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com