Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Līdzjūtība

Ainas un Jāņa Vējiņu tuviniekiem un gersikāņiem Austrālijā

Laikraksts Latvietis Nr. 215, 2012. g. 16. aug.
Jānis Kļaviņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Studentu korporācijas Gersicania filistru biedrības vārdā un no sevis personīgi vēlos izteikt visdziļāko līdzjūtību, zaudējot mūžībā aizgājušos Ainu un Jāni Vējiņus.

Korporācijai Gersicania tas ir liels zaudējums, jo viņi savā dzīvē sniedza atbalstu ne tikai Latvijai, bet atbalstīja arī gersikāņus Latvijā. Neskatoties uz sirmo vecumu, pēdējos gados Jānis pildīja filistru biedrības valdes locekļa pienākumus, bija apņēmies aktīvi atbalstīt Konventa dzīvokļa izbūvi un dzīves laikā bija viens no tiem, kurš bija klāt brīdī, kad korporāciju pārveda mājās Latvijā.

Personīgi esmu pateicīgs Jānim par iespēju apmeklēt Austrāliju, jo tieši viņš un korporācijas dibinātājs filistrs Jēkabs Ziedars 2006. gadā deva šādu iespēju vienam gersikānim, apmaksājot visu braucienu.

Neskatoties uz dažām nesaskaņām, kuras pēdējā laikā pastāvēja starp mani un Jāni dažos jautājumos, es savās atmiņās vēlos paturēt kopīgo braucienu pa Great Ocean Road kopā ar viņu un Ainu, un ceru, ka viss labais, ko viņi darījuši dzīves laikā, paliks mums gaišā atmiņā.

Studentu korporācijas Gersicania filistru biedrības valdes priekšsēdētājs filistrs Jānis KļaviņšAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com