Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Redakcijā

Vecais gads

Laikraksts Latvietis Nr. 237, 2012. g. 27. dec.
Gunārs Nāgels -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Sveicināti, lasītāji!

Šis būs, patiešām, pēdējais laikraksta Latvietis numurs 2012. gadam. Redakcija ir aizbraukusi uz Austrālijas Latviešu 54. Kultūras dienām Adelaidē, un pirmā 2013. gada numurā varēsim jau ziņot par lielajiem kultūras svētkiem.

Atskatoties uz gada darbību, jāizsaka vispirms liels paldies visiem autoriem – gan rakstu, gan fotogrāfiju, gan videoklipu! Bez jūsu līdzdalības laikraksts būtu tikai tukšas lapas. Paldies visiem laikraksta abonētājiem – jūsu skaits ar katru gadu pieaug! Paldies visiem reklāmdevējiem un visiem atbalstītājiem!

Aizvadītais gads ir atļāvis daudzām lietām noskaidroties. Piemēram, fakts, ka no latviešu izdzīvošanas viedokļa, prezidenta vēlēšanās 2011. gadā mums bija lemts zaudēt jebkurā variantā. Aizejošais, nepārvēlētais prezidents jau tūliņ pēc 2011. gada Saeimas vēlēšanām skaidri deklarēja, ka valdībā jāiekļauj politiskā apvienība, viena no kuras biedru partijām uzskata, ka nebija padomju okupācija, un ka 1941. un 1949. gada deportācijas bija morāli pareizas.

Jaunievēlētais prezidents bija vairāk pazīstams ar finanšu politiku – vadot Latvijas Unibanku, kura darījumos ar Krieviju zaudēja vismaz 15 miljonus latu, un, ka dēļ tā sauktā Valmieras grupējuma iefiltrēšanās Latvijas valsts augstākos līmeņos, viņš tagad saņem pasakainu pensiju (pa visu 2012. gadu saņēmis 55 tūkstošus latu pensijā). Šogad atklājās prezidenta sirds draudzība ar Krieviju, deklarēdams ne tikai, ka visiem Latvijā būtu jāmācās krievu valoda, bet tai pašā intervijā atzīdams, ka ir vienalga, kur ir nosprausta robeža starp Latviju un Krieviju.

Īsto politisko koalīciju redzējām pagājušā nedēļā Saeimā, kad notika balsošana par grozījumiem likumā Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām un Darba likumā. Maiņas likumos paredz, starp citu, ka pareizticīgie varēs ņemt brīvdienas gan luterāņu un katoļu Ziemassvētkos, gan pareizticīgo Ziemassvētkos, bet luterāņiem un katoļiem pienākas tikai savi Ziemassvētki. Par šo likumu nodošanu tālākai virzīšanai komisijā balsoja Saskaņas centrs, Zaļo un zemnieku savienība un Zatlera Reformu partija. Viss skaidrs.

Nākamajam gadam vēlu mums visiem laimi un veiksmi gan personīgā dzīvē, gan latviešu tautas izdzīvošanas politikā.

Laima pār mums lemi, paturēsim savu zemi!

GN
2012. g. 27. dec.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com