Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


2012. g. Austrālijas latviešu meistarsacīkstes novusā

Sacentās 20 spēlētāji

Laikraksts Latvietis Nr. 239, 2013. g. 13. janv.
Juris Zemītis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Kausi no kreisās: Dubultspēlēm, vienspēlēm, sieviešu vienspēlēm. Priekšā: Dzintra Sudimte ASK 2.v. vienspēlēs, Selga Pešudovs CKN 1.v. vienspēlēs, Regīna Berķe ASK 3.v. vienspēlēs. Aizmugurē: Richards Puisēns SNK 1.v. vienspēlēs un 1.v. dubultspēlēs, Alvils Valodze ASK 3.v. dubultspēlēs, Sigis Andersons MDVNK 2.v. vienspēlēs un 2.v. dubultspēlēs, Jānis Brakovskis ASK 3.v. dubultspēlēs, Roberts Kārkliņš MDVNK 3.v. vienspēlēs un 2.v. dubultspēlēs, Dimis Pešudovs CKN 1.v. dubultspēlēs. FOTO Agris Ezeriņš.

Sestdien un svētdien 2013. g. 5. un 6. janvarī Adelaides Latviešu namā notika Austrālijas Latviešu Meistarsacīkstes novusā. Sacentās divdesmit spēlētāji, piecpadsmit vīrieši un piecas sievietes. Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, tas bija ļoti mazs skaits, bet netrūka kvalitāte, jo spēlēja gandrīz visi labākie latviešu novusisti Austrālijā. Tika pārstāvētas četras kopas, 1 dalībnieks no SNK, 3 no CKN, 4 no MDVNK un 12 no ASK.

Jaundienvidvelsas spēlētāji triumfēja un aizveda mājās visas pirmās vietas. Richards Puisēns no Sidnejas Novusa kopas uzvarēja vienspēles ar 11 punktiem un 20 setiem, atstājot Melburnas Daugavas Vanagu novuss kopas spēlētājus Sigi Andersonu ar 10 punktiem un 18 setiem otrā vietā un Robertu Kārkliņu arī ar 10 punktiem un 18 setiem trešā vietā.

Selga Pešudova no Centralā Krasta Novusa kopas izcīnīja pirmo vietu sievietēm vienspēlēs, otrā vietā palika Dzintra Sudimte no Adelaides Sporta kopas un trešo vietu ieņēma Regīna Berķe arī no ASK.

Dubultspēles rezultāti nebija zināmi līdz pēdējam setam, bet beidzot SNK/CKN kombinācija Richards Puisēns un Dimis Pešudovs uzvarēja ar 12 punktiem un 22 setiem, otrā vietā palika MDVNK spēlētāji Roberts Kārkliņš un Sigis Andersons ar 12 punktiem un 21 setu un trešā vieta pienācās ASK spēlētājiem Jānim Brakovskim un Alvilam Valodzei ar 9 punktiem un 18 setiem.

Juris Zemītis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com