Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Laimas“ izbraukums uz Hāndorfu Adelaides kalnos

Labi paēdās un sapirkās

Laikraksts Latvietis Nr. 258, 2013. g. 22. maijā
Astrīda Būtija (Boothey) -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

No kreisās: Aija Balode, Brigite Sigura. FOTO Astrīda Būtija (Boothey).

Trešdien, 17. aprīlī Laimas sabiedriskai grupai bija pusdienas izbraukums uz German Arms hoteli, kurš atrodas Hāndorfā (Hahndorf) – Adelaides kalnos. Deniss, mūsu šoferis, bija atgriezies pēc slimošanas. Autobuss bija pilns. Bija skaists, rudenīgs laiks; lapas kokiem sāka kļūt sarkandzeltenas, un daba tiešām izskatījās skaista.

Pusdienās varēja izvēlēties zivis, cepeti vai šniceli, kā arī skābos kāpostus. Saldā ēdienā bija ābolkūka ar saldējumu.

Divām personām bija dzimšanas diena – mūsu grupas vadītājai Brigitei un Aijai. Šoreiz ne tikai viens kliņģeris, bet divi! Māra, kura nevarēja piedalīties šoreiz, bija iepriekš izcepusi vienu kliņģeri, un Gunta – otru. Abi bija ļoti garšīgi, un vēl pietika līdzņemšanai. Nodziedājām Daudz baltu dieniņu.

Hāndorfa ir vācu izcelsmes pilsētiņa, un tur vēl tagad turpina tradīcijas, pārdodot vācu preces. Arī slavenais Šucenfests (Schutzenfest) sākumā tikai šeit tika rīkots.

Daži no mums apciemoja sieru veikalu, kurā bija liela sieru izvēle. Citi atkal pastaigāja pa pilsētu, kur, garām ejot restorāniem, varēja sasmaržot ceptas desas un kāpostus. Dāmām interesēja skaistās modes veikali, bet varēja arī atrast ko lētāku; vienai kundzei pat laimējās iegādāties tērpu, ko vilkt uz meitas kāzām.

Vēl pirms projām braukšanas mēs apstājāmies pie sakņu un augļu veikala, kurā varējām nopirkt tiešām svaigas preces.

Mēs atstājām Hāndorfu labi paēduši un sapirkušies. Tā kā grupā bija daži koristi, tad autobusā izskanēja viena dziesma pēc otras. Ko vairāk varēja vēlēties?

Beidzot vēlā pēcpusdienā mēs atgriezāmies atpakaļ Tālavā. Bija interesants brauciens, un vēlreiz liels paldies Brigitei par jauko dienu!

Astrīda Būtija (Boothey)
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com