Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Jauna latviešu mūzika Lielbritānijā

Grupa „The Mascaron“ izdod mazo debijas albumu „Beginnings“

Laikraksts Latvietis Nr. 259, 2013. g. 30. maijā
Gints Grīnbergs -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Jaunā albuma „The Beginnings“ vāks.

Latvijas un Lielbritānijas melodiski progresīvā metāla apvienība „The Mascaron“. FOTO Publicitātes foto.

Latvijas un Lielbritānijas melodiski progresīvā metāla apvienība The Mascaron izdevusi debijas albumu (EP) Beginnings. Jauno albumu Beginnings var klausīties un lejupielādēt digitālā formātā grupas oficiālajā BandCamp lapā: http://themascaron.bandcamp.com

Jaunajā albumā The Beginnings iekļautas piecas kompozīcijas. Grupas pirmie divi singli, kas albumā iekļauti jaunā skanējumā, līdz šim rosinājuši plašas auditorijas interesi. Singlus Out of Time un The Night Before mūzikas eksperti iztirzājuši ne tikai Latvijas un Eiropas, bet arī ASV un Ķīnas medijos. Trīs no albumā iekļautajām kompozīcijām līdz šim publiski nav izskanējušas.

The Mascaron pārstāvji norāda, ka albuma rakstīšanas process noritēja vairāku mēnešu garumā, kura laikā ideju un viedokļu apmaiņa grupas starpā visbiežāk notika internetā. Albuma noskaņu veido vienots atmosfērisks un moderns metāla skanējums gan ar dziedošām, gan smagām skrīma un grovla vokāla partijām. Visas albuma Beginnings iekļautās kompozīcijas ir The Mascaron pašu komponētas, rakstītas un producētas.

Par Beginnings tapšanu pārdomās dalās grupas basģitārists Artūrs Bērziņš: „Tas deva lielisku iespēju apgūt daudz ko jaunu un saprast, cik daudz var izdarīt pašu spēkiem. Apvienojot domas, sapratām, cik ļoti varam paļauties viens uz otru, strādājot kā vienota komanda.“

„Mēs katrs darbojamies dažādās sfērās, līdz ar to idejas rodas dažādās dzīves situācijās. Neatkarīgi vai tie būtu iekšējās pasaules pārdzīvojumi, vai kontakts ar apkārtējo vidi, to visu mēs cenšamies parādīt mūsu kompozīcijās. Nekad necenšamies sevi likt rāmjos, tāpēc šī kopējā virzība uz dzīves ideālu mūs vieno kā grupu,“ stāsta grupas ģitārists Ivars Kalniņš.

The Mascaron šobrīd strādā pie jaunām kompozīcijām, kas tiks iekļautas nākamajā grupas pilnmetrāžas albumā. Paralēli norisinās sarunas ar pašmāju un starptautisku festivālu organizatoriem, lai grupa jau šovasar varētu sniegt koncertus un tikties ar klausītājiem klātienē. „Negrasāmies apstāties pie sasniegtā. Šis darbs ir devis jaunas vīzijas un stimulu iet tālāk – strādāt pie jauna repertuāra nākamajam grupas albumam,“ stāsta Artūrs Bērziņš.

The Mascaron ir Latvijas un Lielbritānijas mūziķu kopprojekts, kas pārstāv galvenokārt melodiski progresīvā metāla žanru. The Mascaron sastāvā ir pieci pieredzējuši mūziķi: Fils Ovens (Phil Owen) (vokāls), Artūrs Bērziņš (basģitāra), Gints Grīnbergs (ģitāra), Ivars Kalniņš (ģitāra) un Inga Lavrena (sintezators, elektronika), kuri kopīgi rada un atskaņo mūziku. Visi grupas dalībnieki ir mūziķi ar pieredzi vietējos un starptautiskos mūzikas projektos.

Plašākai informācijai:

Gints Grīnbergs
The Mascaron pārstāvis

www.themascaron.com
www.facebook.com/themascaron
www.draugiem.lv/themascaronAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com