Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Grupa „Dabasu Durovys“

Laiž klajā jaunu singlu „Bildes un Skati“

Laikraksts Latvietis Nr. 267, 2013. g. 29. jūlijā
Latgales Producentu grupa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

„Dabasu Durovys“. FOTO Publicitātes foto.

2013. gada 23. jūlijā rokgrupa Dabasu Durovys laida klajā dziesmu Bildes un Skati. Tas ir pirmais singls pēc grupas otrā mūzikas albuma Styklu Vītā Skaņa izdošanas pērn rudenī.

Ar savu jauno dziesmu Bildes un Skati grupas Dabasu Durovys mūziķi vērš uzmanību uz to, ka mūsdienās cilvēki tērē savu laiku nevajadzīgām lietām, bet vēlāk taisnojas, ka nav laika. Tomēr laiks visiem ir viens, un mēs paši izvēlamies, kur un kā tērēt laiku.

Singls pieejams internetā šeit >>

Singla Bildes un Skati mūzikas un teksta autors ir Arnis Slobožaņins. Ierakstā ir piedalījušies grupas Dabasu Durovys mūziķi Romāns Sladzis (vokāls, ģitāra), Kristaps Strods (bass), Aleksandrs Tamans (bungas), Egils Kulmanis (taustiņi), Arnis Slobožaņins (vokāls). Ieraksts veikts grupas mājas studijā, singlu miksējis un māsterējis Armands Treilihs.

Šī gada vasara grupai Dabasu Durovys saistās ar vairākiem nozīmīgiem koncertiem, no kuriem spilgtākie ir Latgales vēstniecības Gors atklāšanas pasākumi Rēzeknē, festivāls Summer Sound Liepājā, Daugavpils pilsētas svētki un festivāls Tėvo gitara Lietuvā. Tuvākajā laikā paredzētas uzstāšanās 27. jūlijā Dagdā un 23. augustā Likteņdārza labdarības koncertā.

Grupa Dabasu Durovys izveidota 2006. gada sākumā Daugavpilī. Līdz šim ir izdoti divi studijas albumi Ļepetņīks (2008) un Styklu Vītā Skaņa (2012). Grupas mūzikas stils ir poproks ar blūza elementiem, savukārt dziesmu teksti pārsvarā top latgaliski. Grupa Dabasu Durovys aktīvi un ar panākumiem ir piedalījusies dažādos jauno grupu konkursos, festivālos.

Grupas mājas lapa:

dabasudurovys.wix.com/dabasudurovys

Informāciju sagatavoja
Latgales Producentu Grupa

Papildus informācija:
Arnis SlobožaņinsAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com