Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Mācītājs no Latvijas

Māc. Dainis Markovskis apceļos Austrāliju

Laikraksts Latvietis Nr. 96, 2010. g. 23. jūnijā
Kolvins Makfersons (Colvin MacPherson) -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Cik mīlīgi ir kalnos prieka vēstneša soļi, kas vēstī mieru, atnes labas ziņas un sludina pestīšanu, kas saka Ciānai: tavs Dievs ir ķēniņš! Jes.52:7

ALELDA ir uzaicinājusi mācītāju Daini Markovski viesoties Austrālijā jūlija un augusta mēnešos. Ir labi laiku pa laikam dzirdēt prieka vēsti no cita mācītāja. Tas rada atkal jaunu interesi un iespēju iepazīties ar Dieva darbību citās zemēs un citos cilvēkos.

Ņemot vērā, ka Dainis ir kandidāts mācītāja amatam Melburnas Svētā Krusta draudzē, ALELDA domāja, ka būtu lietderīgi uzaicināt viņu, lai varam iepazīties ar viņu, un viņš ar mums.

Dievs ir svētījis mūsu nodomus, un lietas ir izkārtojušās tā, ka Dainis jau ieradīsies Sidnejā 30. jūnijā. Viņš kalpos Sidnejas draudzē 4. jūlijā. No Sidnejas ceļš būs uz Melburnu, kur viņš vadīs dievkalpojumu Svētā Krusta draudzē 11. jūlijā. No Melburnas uz Adelaidi, lai 18. jūlijā novadītu dievkalpojumu tur. Tad no Adelaides uz Pertu, kur 25. jūlijā būs dievkalpojums. No Pertas atpakaļ uz Sidneju un tad uz Kanberu, kur dievkalpojums būs 1. augustā. No Kanberas uz Melburnu, lai atkal novadītu dievkalpojumu 8. augustā. No Melburnas ceļš būs uz Brisbāni, kur 15. augustā Dainim būs pēdējais dievkalpojums šajā ceļojumā.

Ticu, ka viņa vizitācija nesīs labus augļus katrā mūsu pilsētā.

Mudinu mūsu tautiešus apmeklēt paredzētos dievkalpojumus kuplā skaitā un izmantot šo izdevību iepazīties ar šo jauko mācītāju.

Prāvests Kolvins Makfersons (Colvin MacPherson)
ALELDA PriekšnieksAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com