Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Latviešu ārsta dzīve Amerikā“

Iznākusi Dr. Viktora Strauba grāmata

Laikraksts Latvietis Nr. 274, 2013. g. 11. sept.
Jānis Dimants, Jr. MD -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Latviešu ārstu un zobārstu apvienība (LĀZA) ir izdevusi Latvijā ārsta un sabiedriskā darbinieka Klīvlandē, ASV, Dr. Viktora Strauba grāmatu Latviešu ārsta dzīvē Amerikā. Grāmata ir ietverta 248 lappusēs, kas aptver ārsta dzīvi no 1952. gada līdz 1990. gadam ASV. Pēc aktīvās ārsta prakses izbeigšanas, viņš turpina darboties ārstniecības laukā daudzās kapacitātēs, sevišķi ar Latviju. Reti kāds latviešu ārsts ārzemēs ir aprakstījis dzīvi tik sīki tās daudzajos aspektos, ikdienā saskaroties ar pacientiem un sabiedrību vispārīgi, un specifiski daudzu gadu tecējumā.

Grāmatu var pasūtīt pie Dr. J.J. Dimanta, Jr., 2330 Innsbruck Parkway, Minneapolis, Minn. 55421-2068, USA., e-pasts: dimants@hotmail.com. Grāmatas cena ir $25 ar piesūtīšanu ASV, bet Kanādā $27. Čeks rakstāms šādi: „LĀZA“ ar atzīmi „donation“ un kopā ar pasūtījumu nosūtāms uz augšminēto adresi. Pēc izdevumu segšanas atlikums tiks izmantots stipendijām Latvijā medicīnu studējošiem jauniešiem.

Šīs grāmatas izdošana ir LĀZA dāvana Dr. V. Straubam viņa 95 gadu dzimšana dienas atcerē š.g. 1. maijā par darbu profesionālā un sabiedriskā laukā. Būsim atsaucīgi un lasīsim šo grāmatu, smelsimies dzīves atziņās un ņemsim piemēru no viņa, ka ar neatlaidību, pārliecību un darba mīlestību tik daudz ko var veikt, pārvarēt un sasniegt. Neprasīsim, ko LĀZA mums var dot, jo LĀZA mēs esam paši, un par cik mēs esam aktīvi un atsaucīgi kopēja darbā, tik stipra būs LĀZA. Nekad neesam mērījuši, cik daudz ko LĀZA dara vai nedara. Mēs esam pielāgojušies mainīgajiem apstākļiem ārstniecībā un sabiedrībā un vadījušies pēc atsaucības no kolēģiem.

Jānis J. Dimants, Jr., M.D.
LĀZA valdes priekšsēdis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com