Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Saulītis norietēja, Kārkliņš uzlēca

Daugavas Vanagu un Vanadžu Melburnas nodaļu gadskārtējās pilnsapulces

Laikraksts Latvietis Nr. 281, 2013. g. 25. okt.
Ilze Ābele -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
DV

Daugavas Vanagi

No kreisās: bijušais DV Melburnas nodaļas priekšsēdis Aivars Saulītis, jaunais priekšsēdis Jānis Kārkliņš. FOTO Ilze Ābele.

Sestdien, 19. oktobrī Daugavas Vanagu mītnē Melburnā sapulcējās 31 loceklis šīs dienas pilnsapulcēm 2012./13.g.

Plkst. 11.00 Melburnas Daugavas Vanadzes noturēja savu gadskārtējo pilnsapulci, kurā piedalījās 22 locekles. Kopš pēdējās pilnsapulces ir mūžībā aizgājušas divas Vanadzes. Mūsu biedru skaits bija 57. Vanadžu ziedojumi un atbalsti šeit un Latvijai ir no sekmīgi vāktiem līdzekļiem no pusdienām; tie ir bijuši pāri pa septiņi tūkstoši dolāriem. Kasiere Gunta Vagare sniedza paskaidrojumus un papildinājumus par budžetu pārskatiem. Paldies Guntai par ilggadīgu un rūpīgu kasieres darbu Vanadzēm un Vanagiem! Silvija Miglis turpinās kā Vanadžu priekšniece 2013./14.g. Pēc dažādiem jautājumiem sekoja īss pārtraukums, kad piedāvāja kafiju/ tēju un saldus biskvītus, kā arī iespēju pastaipīt kājas.

Tad sākas Daugavas Vanagu Melburnas Nodaļas (DVMN) 2012./13. g. pilnsapulce. Visievērojamākais notikums bija, ka 13 gadu Padomes sēdes priekšnieks Aivars Saulītis nekandidēja uz amatu jaunajā padomē 2013./14. g. Priekšsēža amatā ievēlēja Jāni Kārkliņu. Kā dzirdējām sakot, ka Jānis ir iedzimis Daugavas Vanagos, un ka labāku jaunu priekšnieku nevarētu atrast. Apsveicam Tev, Jāni, un novēlam Tev ļoti sekmīgus un labus darba panākumus! Padomē turpina strādāt Aleksandrs Grimms, Silvija Migle, Gunta Vagare, Dzidra Cekuliņa, Koidula Nemīro un Ilze Ābele. Jaunpienācējs ir Juris/George Vīksne. Apsveicam Tevi, Juri!

Aivars Saulītis 13 gadus ir vadījis DVMN. Viņa pieeja ir bijusi sistemātiska un tāda, uz kura var paļauties. Sēdes viņš veda demokrātiski un diplomātiski. Man šķiet, ka viņš ir ļoti maz no sēdēm iztrūcis un ir nācis sagatavots uz katru sēdi ar visiem dokumentiem, izlasītiem ar svarīgākām daļām izvilktām, kā arī vispārējais kopskats dots pārējiem sēdes dalībniekiem. Aivars ir pierakstījis, cik dalībnieki katrā sarīkojumā ir bijuši, ieskaitot Vanadžu pusdienās. Ja kādreiz ir vajadzība bijusi uzzināt detaļas pa sarīkojumiem, tad pie Aivara varēja griezties. Viņa dabīgā un humoristiskā pieeja, vadot sarīkojumus, ir devusi cilvēkiem ļoti ērtu un patīkamu līdzdalību. Aivaram arī ir ievērojama viņa spēcīgā dziedāšanas balss, kura mūs vienmēr ieveda un noturēja pareizā tonī, dziedot Daugavas Vanagu dziesmu un Dievs, svētī Latviju! Paldies, Aivar, par Tavu vadību un sadarbību! Novēlam Tev patīkamu atpūtu no garās braukšanas un sanāksmēm.

Pēc jūnija, 2013.g. ir pienākušas divas jaunas Vanadzes – Rasma Celma un Ingrīda Houka (Hawke).

Un mēs sērojam par DVMN ilggadīgi DV Padomē dienējušo, abu vietējā un pasaules mērogā amatu turētāju Irēni Ziedari. Pateicamies Irēnei par lielo darbu, ko viņa vienmēr priecīgi un cītīgi uzņēmās. Mums trūkst viņas rosīgās rokas un sadarbība.

Ilze Ābele
DVMN Sarīkojuma vadītāja
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com