Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Paldies „Dainas“ koristiem

Ir bijis sekmīgs, ražīgs un draudzīgs gads

Laikraksts Latvietis Nr. 289, 2013. g. 18. dec.
Zane Ritere -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

No kreisās: Sandra Birze, Zane Ritere, Lilita Lauriņa FOTO Arnis Vējiņš.

„Dainas“ koris Valsts svētku sarīkojumā Melburnā, 2013. g. 17. novembrī. FOTO Arnis Vējiņš.

Pēdējais šī gada Dainas mēģinājums tik ātri paskrēja: bija laiks gan parunāties, gan arī padziedāt (Sandras jauno opusu!), bet nepaspēju pateikt paldies par tik sekmīgu, ražīgu, draudzīgu gada darbību.

Kopā ar Sandru un jums, dūšīgiem dziedātājiem, šogad apguvām prāvu repertuāru, ieskaitot Dziesmu Svētku programmu, un vēl pie tam – nodibinājās arī skanīgs vīru ansamblis, Sandras drošā vadībā.

Šogad paspējām piedalīties vairākos sarīkojumos: 4. maijā – Daugavas Vanagiem Mātes dienas pēcpusdienā; 25. maijā – Jūrmalnieku sarīkojumā, viņu aicināti, uzstājamies kā daļa no Atbalsis kora, dziedot daļu no Dziesmu Svētku programmas, īsi pirms braukšanas uz Latviju (Liels paldies tiem, kam nebija iespēja braukt uz Dziesmu svētkiem, bet kas tomēr piedalījās gan mēģinājumos, gan šajā koncertā!); 27. jūlijā – Daugavas Vanagu dibināšanas svētku aktā; 22. septembrī – Latvijas Universitātes 94. gadadienas koncertā; 12. oktobrī – Baltiešu koncertā, ko jau otro gadu lieliski organizēja Edgars; 17. novembrī – Latvijas 95 gadu dibināšanas sarīkojumā, kurā pievienojamies Daugavas skolas 50 skolniekiem, nodziedot Ešenvalda Dvēseles dziesmu, Jolantas vadībā. Bērni izteikušies, ka dziedāt kopā ar lielo kori esot bijis cool un awesome. Cik jauki!

Paldies Sandrai Birzei par lieliskajām vokālām zināšanām, humora izjūtu un gaišo personību! Tiešām, prieks sadarboties!

Jāpateicas arī tiem, kas ir bijuši uzticīgi korim visus šos gadus, kopš 1986. gada, kad es pagaidām pārņēmu vadību. Kad vienu gadu samazinājās dziedātāju skaits, gandrīz izbeidzām darbību; tad Lilita pavēlēja... JĀTURPINA!!! – paldies viņai par to!

Paldies arī visiem spējīgiem palīgiem... fotogrāfs suprēmo Robis, un visi, kas palīdz pēc vajadzības. Priecājamies, ka pienākuši jauni dziedātāji un atgriezušies koristi no senākiem laikiem!

Gatavosimies uz Dainas 30. dzimšanas dienu – 2014. g. 29. novembrī!

Priecīgus Ziemassvētkus un labu atpūtu jums visiem vēl jūsu diriģente –

Zane RitereAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com