Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Laimas“ piparkūkas Adelaidē

Cepa arī viesi no Melburnas, Tasmānijas un Latvijas

Laikraksts Latvietis Nr. 292, 2014. g. 17. janv.
Jolanta Lūse -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

2013. gada pēdējais pavārmākas pasākums izvērtās ļoti interesants. Vispirms bija lielākais skaits dalībnieku šinī gadā – 25! Liels pārsteigums bija melburnieši Gunta un Pēteris Delveri, kuri bija iegriezušies Adelaidē no Milduras apciemojuma baudīt Anitas Heilas (Hale) piparkūkas. Iemesls vienkāršs – Anita un Pēteris ir bijuši ilggadēji kaimiņi Melburnā un bija lasījuši par šo pasākumu avīzē. Vēl bija citi viesi: no Latvijas Ilga Kurpniece un Oskars Bucis no Tasmānijas. Kurpniece jau bija piedalījusies Sidnejas piparkūku cepšanā un tagad steidzās uz Melburnu, jo tur arī cepšot piparkūkas.

Anita Heila ar savu palīdzi Elizu mums šoreiz demonstrēja citādu recepti nekā iepriekšējā gadā. Kamēr gaidījām uz jauno cepumu, Anita bija atnesusi garšošanai jau iepriekš ceptās piparkūkas. Anitas ģimene piedalījās kuplā skaitā – vīrs Arturs, mazmeita Daina ar savu meitiņu Hārperi (Harper) un mazdēls Arī. Palīdze Eliza ir Artūra meita.

Kā zināt, piparkūku cepšana nav viegls darbs – mums negāja tik ilgi un smagi kā mūsu Vanadzēm, jo tilpums bija daudz mazāks.

Anita bija atkal izcepusi savu grezno piparkūku mājiņu, kuru viņa vienmēr ziedo kādai labdarības organizācijai, iepriecinot kādus trūcīgākus.

Pacienāti ar piparkūkām un baudījuši kafiju, devāmies mājās plānot mūsu individuālo cepšanu. Gaidīsim 2014 programmu.

Liels paldies Anitai un Brigitai Sigur par sekmīgo Laimas pasākumu 2013. gadā!

GAIŠUS UN DIEVA SVĒTĪTUS ZIEMASSVĒTKUS UN BAGĀTU JAUNO GADU!

Tiksimies 2014. gadā.

Jolanta Lūse
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com