Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


ALB „Laima“ sabiedriskais pusdienu izbraukums

Atkal „Tiros“ restorānā

Laikraksts Latvietis Nr. 295, 2014. g. 5. febr.
AB -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

No kreisās: Miķelis Dancis, Brigite Sigura, Egīls Osis, Māra Kolomitseva.

Mūsu Laimas novembra mēneša pusdienas izbraukums 27. novembrī bija uz TAFE Regency Campus – Regency Park. Esam jau otro reizi šeit, kur studenti tiek mācīti, kā sagatavot daudz un dažādus ēdienus. Tā kā pagājušo reizi gids mūs izveda cauri visam kompleksam, tad šoreiz tikai atlika doties uz Tiros restorānu ēst pusdienas.

Atkal bija angļu apkalpošana (silver service) ar lielu izvēli, to starpā uz grila cepta tuncis, cūkgaļa, jēra grils, un saldā ēdienā bija biezpiena kūka un šokolādes pudiņš ar ogām. Šoreiz nosvinējām Egīlam 80. dzimšanas dienu, nodziedājām Daudz baltu dieniņu un nogaršojām Māras kliņģeri. Pirms prom braukšanas bija atkal iespēja iepirkties kioskā: studentu ceptās kūkas maizes.

Braucot atpakaļ, šoferis nobrauca garām sporta laukumam Adelaide Oval, kurš ir gandrīz pabeigts un kur Austrālija sacentīsies ar Angliju kriketa spēlē. Otrā pusē varējām redzēt jauno gājēju tiltu (footbridge), kas tiek būvēts pāri Torensa upei.

Tā kā šis bija pēdējais pusdienu izbraukums 2013. gadā, tad satiksimies atkal 2014. gada martā. Paldies Brigittei ar izdevību apciemot daudz un dažādus restorānus, uz kuriem mums pašiem nebūtu iespējams tikt!

AB
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com