Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Sidnejas Latviešu pamatskola un Spēļu grupa

Sācies jauns gads

Laikraksts Latvietis Nr. 297, 2014. g. 19. febr.
Ieva Lapiņa un Daiva Tuktēna -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Sidnejas Latviešu pamatskola un Spēļu grupa. FOTO Ieva Lapiņa.

Sidnejas Latviešu pamatskola un Spēļu grupa. FOTO Ieva Lapiņa.

Skolas gadu uzsākām ar sapulci un talku 1. februārī. Sakārtojām skolas telpas. Tagad mūsu skolai ir jauna vadība. Paldies Mārai Moore par lielo darbu visos iepriekšējos gados! Viņas darbu tagad pārņem vesela komanda Daivas Tuktēnas vadībā. Daiva Tuktēna ir jaunā skolas administratore. Toms Veidners būs galvenais runātājs. Ingrīda Veidnere vēl turpinās kā administratores palīdze. Valda Teilore (Taylor) būs skolas kasiere, bet Anne Audette oficiālā kasiere. Un dažādos darbos palīdzēs visi pārējie vecāki.

Skola šogad sāksies jaunā laikā. Varēsim ilgāk pagulēt un sāksim plkst. 9.45 no rīta. Skola beigsies plkst. 13.00.

Tās pašas dienas vakarā notika SPARA peldēšanas sacensības. Liels paldies Tomam, Ingrīdai un palīgiem. Bērniem ļoti patika!

Nu jau pagājusi arī otrā skolas nedēļa Sidnejas Pamatskolā. Mācību darbu uzsākām 8. februārī. Liels prieks par jaunajiem mazākajiem skolniekiem. Šogad skolu sagatavošanas klasē uzsāk 7 jauni bērni: James Poulos, Saša Daltons (Sascha Dalton), Tia Sproģe, Marta Svilāne, Konrāds Svilāns, Emīls Galviņš, Aleks Brauns, Lilita Goldsmite (Goldsmith) un... viņu klasi vadīs Dace Celinska.

Apsveicam jauno pirmās klases skolotāju – Elitu Luci. Tiešām jauki redzēt skolotāju saimes paplašināšanos. Ceturto klasi vadīs Inese Pētersone. Piekto klasi Valdis Krādziņš un Ilze Jezerska. Vidusskolas klasi – Marita Lipska un Vija Sieriņa. Dziedāšanu vadīs Sandra Dragūna un Daina Kaina.

Spēļu grupu šogad vada Māra Goldsmite (Goldsmith).

Tuvākie pasākumi skolā būs: Draudzīgais aicinājums un atvadīšanās no vecākās vidusskolas klases notiks 1. martā.

Bērni varēs noklausīties kā vidusskolniekiem gāja Annas Ziedares Vasaras vidusskolā, noskatīties filmiņas un redzēt bildes no 3X3 saieta Tūlangi 2014. g.

Nupat esam saņēmuši jaunas grāmatas no Latvijas. Pagājušogad pieteicāmies un saņēmām Latvijas atbalsta naudu diasporas skolām. No tās un Austrālijas valsts pabalstiem arī esam iegādājušies vēl planšetdatorus un datorus. Tas ļoti palīdzēs skolotājiem un bērniem, kuri, protams, ir sajūsmā par tehnoloģiju. Paldies Latvijai, kas pat krīzes laikā atrod naudu latvietības saglabāšanai Austrālijā un Latviešu biedrībai par telpām! Ar prieku pieņemsim arī jebkādu citu palīdzību.

Šogad gatavosim arī priekšnesumu Kultūras dienām Sidnejā, lai arī bērni varētu piedalīties šinī svarīgajā pasākumā.

Visi sākam jauno gadu Latviešu skolā ar lielu entuziasmu. Ceram uz ļoti labu gadu, gan latviešu valodas apgūšanā, gan kultūras dzīvē.

Jaunumi arī virtuvē. Latviešu skolas laikā mēs jau ilgi esam bijuši lutināti gan ar Krūmiņa kundzes garšīgajām maizītēm, gan Lolitas Jurānes latviešu ēdieniem un kūkām. Liels paldies viņām, un ceram uz vēl vairāk gardumiem. Nevaram iztikt bez pīrādziņiem: paldies Celinska kungam! Un šogad mums ir arī jauns kafijas automāts, ar kura palīdzību var pagatavot ne tikai garšīgu kafiju, bet arī tēju ar pienu un kanēli (chai latte) un kakao bērniem. Nāciet un nogaršojiet!

Ieva Lapiņa & Daiva Tuktēna
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com