Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Spara“ apbalvošanas pēcpusdiena

Pārskats par rosīgu sporta darbības gadu

Laikraksts Latvietis Nr. 301, 2014. g. 20. martā
Toms Veidners -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Pēcpusdienas dalībnieki. FOTO Daiva Tuktena.

No kreisās: Kaija Moore, Kārla Tuktena, Zinta Moore, Laima Jurane un Varis Hislops (Hyslop). FOTO Daiva Tuktena.

No kreisās: Selga Tuktena, Lara Veidnere, Sigrida Veidnere, Sofija Pulosa (Sophie Poulos) un Džeimss Puloss (James Poulos). FOTO Daiva Tuktena.

Spara apbalvošanas pēcpusdiena notika sestdien, 15. marta pēcpusdienā, Mārtiņa Siliņa zālē Sidnejas Latviešu namā. Piedalījās, apmēram, 30 sportistu, sportistu ģimenes un Sidnejas Latviešu biedrības (SLB) Pamatskolas saime. Pirms oficiālās daļas dalībnieki paēda garšīgas pusdienas – cīsiņus ar skābiem kāpostiem un karstiem suni.

Pēc pusdienām Spara prezidents Viktors Sīkais uzrunāja viesus un nodeva pārskatu par Spara rosīgo darbības gadu. Spara sportisti piedalījās regulārās basketbola sacensībās, Jaundienvidvelsas (JDV) Peldēšanas sacensībās un JDV Vieglatlētikas sacensībās. Viktors atgādināja, ka šogad arī plānota liela darbības programma (ieskaitot Austrālijas latviešu meistarsacīkstes Sidnejā šogad decembrī), un mudināja dalībniekus piedalīties visos pasākumos. Viktors izdalīja 40 godalgas – 15 par peldēšanu un 25 par vieglatlētiku.

Spara valde vēlas patiekties visiem, kas palīdzēja ar šo pēcpusdiena rīkošanu, it sevišķi Veidnera kundzei par garšīgiem kāpostiem un SLB pamatskolas dāmām par palīdzību.

Toms Veidners
Sportu kopas „Spars“ kasieris
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com