Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Latviešu Namā Melburnā uzsākti pārbūves darbi

„Rīgas kafejnīca“ pārbūves laikā darbosies lielajā foajē

Laikraksts Latvietis Nr. 302, 2014. g. 30. martā
Kārlis Kasparsons -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLNK

Talcinieki „Rīgas kafejnīcā“ Melburnas Latviešu namā.

Man ir prieks ziņot, ka Rīgas kafejnīcas un nama virtuves pārbūves darbi ir uzsākti. Šo lielo projektu pārraudzīs Henrijs Pacers kopā ar arhitektu Kārli Freivertu, un projekta darbus vadīs būvuzņēmējs Petras Nesteckis. Sakarā ar interjera jautājumiem projektu vadība ir saņēmusi padomu no Antras Lanskas.

Pēc 55 gadu kalpošanas, kafejnīca un virtuve tiks pilnīgi pārbūvētas. Melburnas Latviešu kooperatīva valde pirms diviem gadiem sāka šādu projektu apzināt, plānot un meklēt līdzekļus, lai projektu varētu īstenot. Daļēju finansējumu meklējām no Viktorijas valdības Department of Premier and Cabinet, piedaloties konkursā Small Capital Infrastructure Grants Fund. Esam saņēmuši apstiprinājumu no Viktorijas valdības, ka Latvian Cooperative Ltd. ir piešķirts ievērojams finansiāls atbalsts. Ar šādu labo ziņu Nama pārbūves projekts tika aktivizēts, un projektu vadītājs paziņoja, ka projekta uzsākšanas diena ir 24. marts. Nākošajos trijos mēnešos darba plānā ir paredzēts atjaunot grīdas un grīdu segumus, atjaunot skapīšus un plauktus, krāsni, un pīrāgu cepšanai tiks pievienotas trīs cepeškrāsnis. Galīgi atjaunos un pastiprinās virtuves un kafejnīcas apsildīšanas un dzesināšanas iekārtu.

Pirmie darbi jau uzsākti. Sestdien, 22. martā Henrijs Pacers ar valdes locekļiem un ar Daugavas skolas vecāku palīdzību ķērās pie lielā darba, lai iztukšotu virtuvi no inventāra, sapakotu to kastēs un nogādātu uz pagaidu noliktavu. Rīgas kafejnīcas iekārta tika pilnīgi pārvietota uz lielo foajē. Līdz projekta beigām Rīgas kafejnīca nebūs slēgta, bet turpinās savu darbību lielajā foajē.

Nama Valde un Nama Dāmu kopa lūdz sarīkojumu apmeklētājiem un skolu bērnu vecākiem būt pacietīgiem ar pagaidu maiņām un īstermiņa neērtībām.

Kārlis Kasparsons
MLNK valdes priekšsēdis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com