Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Eiropas Parlamenta vēlēšanas

Mīļie draugi!

Laikraksts Latvietis Nr. 304, 2014. g. 9. apr.
Inese Vaidere -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Mūsu Latvija šobrīd piedzīvo īpašu laiku. Notikumi pie Eiropas Savienības sliekšņa demonstrē, ka Latvijas neatkarība ir vērtība, par kuru jācīnās ik dienu, un norises Ukrainā šo patiesību apliecina atkal no jauna.

Vairāk kā jebkad Latvijai vajadzīgi patriotiski un valsts labā strādāt griboši cilvēki. Šogad gan pavasarī, gan rudenī lemsim, kādi būs Latvijas pārstāvji Eiropas Parlamentā un kādi – tautas priekšstāvji Saeimā. Lai arī turpmāk mūsu valsts būtu droša Eiropā, aizstāvot savu zemi, valodu un identitāti, aicinu Jūs nepalikt malā, izmantot iespēju piedalīties šajās vēlēšanās!

Līdz 12. aprīlim katrs Latvijas pilsonis ārvalstīs var pieteikties dalībai Eiropas Parlamenta vēlēšanās, balsojot pa pastu. Pasta balsošanai iespējams pieteikties, nosūtot pieteikumu pa pastu, iesniedzot to klātienē vai elektroniski jebkurā no 42 Latvijas Republikas diplomātiskajām vai konsulārajām pārstāvniecībām, kuras pieņem pieteikumus balsošanai pa pastu Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Sīkāku informāciju iespējams atrast http://cvk.lv/pub/public/30730.html vai iegūt pa Centrālās vēlēšanu komisijas uzziņu tālruni +371 67049999.

Aicinu katru no Jums vēlēšanās savu balsi nodot par profesionāliem un zinošiem cilvēkiem, kuri strādās Latvijas interešu aizstāvībā! Par to, ko es esmu paveikusi Eiropas Parlamentā, strādājot Latvijas labā, tuvāk varat uzzināt www.inesevaidere.lv, kā arī sociālajos portālos Facebook un Twitter (@IneseVaidere).

Patiesā cieņā –

Jūsu

Inese Vaidere,
Prof., Eiropas Parlamenta deputāte no LatvijasAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com