Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Laimīgā stunda“ Adelaidē

Gaišs un sirsnīgs vakars „Tālavas“ kafejnīcā

Laikraksts Latvietis Nr. 306, 2014. g. 25. apr.
Elīna Rikarde -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Laimīgās stundas, laimīgie viesi. FOTO Rudīte Bērziņa.

Piektdien, 11. aprīļa vakarā Tālavas Sabiedriskais klubs kafejnīcā rīkoja Laimīgo stundu.

Kad saulīte lēnām rietēja aiz koku galiem, vairāki sabiedrībā labi zināmi cilvēki devās uz mājīgi iekārtoto Tālavas kafejnīcu. No tālienes, kad raudzījās uz ēku, nekas neliecināja par aktivitāti iekšpusē. Bet kad piegāju tuvāk, caur žalūzijām pamanīju daudz priecīgu cilvēku, kas pavada laiku jautrās sarunās. Šis prieks un gaisma, kas izstaroja no svecēm vai varbūt no pašiem cilvēkiem, mani tik ļoti savaldzināja, ka vēl gribējās pavērot iekštelpu, pirms došanās iekšā. Tur viļņoja kaut kāda īpaša aura, ko vēl joprojām nevaru izskaidrot.

Ieejot iekšā, bārā strādāja Andis un Rudīte Bērziņi, kas laipni uzrunāja katru ienākošo. Aiz sienas, virtuvē, rosījās pie katliem Inga Pērkons-Grauze un Irēne Baivoterse (Bywaters). No turienes nāca kārdinoša smarža – katlos kūpēja liellopu, cūkgaļas sēņu gulašs un dārzeņu sautējums.

Es staigāju pa kafejnīcas abām telpām, sasveicinoties ar viesiem, un baudīju viņu prieku, atrodoties starp draugiem latviskā vidē.

Gribu vēl izteikt apbrīnu mūsu vīriešiem, kas uzvedās kā īsti džentlmeņi. Kā piemēram, negaidot uzsaucot dzērienu kādai dāmai, kas gaida savu kārtu rindā. Redzēju dāmas acīs neviltotu pārsteigumu un iepriecinājumu. Tādas un līdzīgas situācijas mūs tuvina un iekšēji samīļo.

Daudzus viesus ļoti ielīksmoja šis vakars, un mēs visi sakām lielu paldies Sabiedriskajam klubam par iespēju atpūsties ļoti skaistā un mājīgā atmosfērā.

Ļoti ceru, ka šādi vakari tiks rīkoti biežāk.

Saviļņotā Elīna
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com