Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Latvian Voices izdod pirmo klausāmgrāmatu

„Sounds of Latvian Nature“

Laikraksts Latvietis Nr. 316, 2014. g. 2. jūlijā
Latvian Voices -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Klausāmgrāmatas vāks.

2014. gada 10. jūlijā vokālā grupa Latvian Voices prezentēs pirmo klausāmgrāmatu Latvijā, kurā iekļauts Latvian Voices CD, ar krāšņākajām latviešu tautas dziesmām Latvian Voices interpretācijā un Latvijai raksturīgās dabas ainavas fotogrāfijās.

Grāmatā caur unikāliem fotomirkļiem saules ritumu dabā atainos izcilie latviešu foto mākslinieki – Andris Eglītis un Jānis Mednis, savukārt, Latvian Voices mūzika – latviešu tautasdziesmu apdares – ļaus sajust latviešu folkloras dziļās un maģiskās saknes.

Koncertējot un gūstot atpazīstamību pasaulē, Latvian Voices ar šo grāmatu, vēlas sniegt atgriezenisko saiti savai tautai un veicināt Latvijas atpazīstamību pasaulē.

Uzstājoties ārvalstīs, īpaši citos kontinentos, klausītāji interesējas kāda izskatās zeme, kuras kultūras mantojumā ir tik skaistas un daudzveidīgas tautasdziesmas. Tas iedvesmoja mūs izveidot klausāmgrāmatu Sounds of Latvian Nature.

Grāmata attēlos to īpašo, kas pieder Latvijai – četri saulgrieži, četri krāsaini gadalaiki, unikālas etnogrāfiskās zīmes un raksti.

Klausāmgrāmatas centrā SAULE – mūžīgās dzīvības, gādības simbols un Latvian Voices – septiņas saules meitas.

Latvian Voices klausāmgrāmatu var pasūtīt rakstot uz e-pastu ­earbook@latvianvoices.lv Ja iegādāsieties 50 un vairāk klausāmgrāmatu, Latvian Voices Jums dāvinās īpašu grāmatas eksemplāru ar autogrāfiem un vēlējumu.

Kā zināms, vokālā grupa Latvian Voices šogad ir Rīga–2014. gada Kultūras Galvaspilsētas muzikālais simbols, kā arī muzikālās vēstneses Pasaules Koru Olimpiādei, kas jau šovasar no 9.-19. jūlijam norisināsies Rīgā.

16. jūlija Latvijas Nacionālajā Operā, Latvian Voices sniegs koncertu kopā ar slaveno Britu a cappella grupu The Kings Singers un pašmāju virtuozajiem Xylem Trio.

Latvian VoicesAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com