Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Adelaides „Laimas“ izbraukums uz Lokstonu

Kosmētika, masāža un mūzikls

Laikraksts Latvietis Nr. 105, 2010. g. 25. aug.
H. Šulca -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Loxton1

Izbraukuma dalībnieki. FOTO Margota Puķīte.

Loxton2

Rasa masē Astrīdai galvu. FOTO Margota Puķīte.

Ko tur? Mēs jau tur bijām pirms pēdējiem Ziemassvētkiem? Nu tāpat vien, tuvo radniecisko saišu dēļ.

Nebijām daudz braucēju 17. augustā, tikai 13, gādīgo un rūpīgo vadītāju Margotas un Inta Puķīšu (brīvprātīgais šoferis) un jautrās Briģitas sabiedrībā. Apmetāmies pārnakšņot Lokstonas (Loxton) hotelī. Labās telpās un gultās, un vakarā ēdām pirmklasīgas vakariņas.

Mēs tūlīt nebraucām Lokstonā iekšā, bet aizbraucām pie Sū Drabšas (Sue Drabsch), kura dzīvo ārpus Lokstonas savā īpašuma. Viņa ar vīru Dennisu audzē vīnogas un apelsīnus. Viņa gadiem nodarbojās ar kosmētiku un skaistuma piederumiem un uzņēmās mūs apgaismot un iztaisīt mūs skaistākas. Mums līdzi bija Rasa Feja, kura ir profesionāla masiere, un viņa labprāt piedāvāja savu pakalpojumu mums visām.

Ātri uzēdām pusdienas, un Sū apstrādāja mūsu sejas ar jaukiem krēmiem un ziedēm, ieteicot – kas katrai būtu ieteicams sejas ādas uzlabošanai. Atzīstoties, ka viņai vairāk patīk strādāt pie veco sieviešu sejām, jo uzlabojums un gandarījums ir lielāks. Jauna sieviete jau pati par sevi ir skaista. Kamēr gaidījām savu kārtu, saņēmām ļoti patīkamu kakla un plecu masāžu, ko piedāvāja mūsu pašu masiere Rasa. Par visu šo bijām sajūsminātas. Sū pavadībā braucām uz pilsētas aptieku, kurā atrodas liela, skaista kosmētikas nodaļa. Tur viņa palīdzēja mums iegādāties vajadzīgos krēmus par ļoti pieņemamām cenām.

Pa to laiku mūsu vīrieši bija apskatījuši apkārtni. Bija ļoti bēdīgi dzirdēt, kādi grūti laiki bija pienākuši augļu koku un vīnogu audzētājiem – tas viss ūdens trūkuma dēļ.

Otrs rīts uzausa drūms, lietus lāsēm plikšķot aiz loga. Pēc brokastīm visi iekāpām autobusā un devāmies uz blakus pilsētu Berī (Berri), kur Sū mūs iepazīstināja ar vietējiem drēbju veikaliem, kur par izdevīgu cenu iespēja iegādāties jaunākās modes. Kas par priekiem!! Labi, ka autobusā vietas visiem mūsu pirkumiem. Nu jau ceļš uz mājām, bet Lokstonas vidusskolai gadskārtējais sarīkojums: muzikāla spēle, kurā piedalās visi audzēkņi ar ļoti skaistiem kostīmiem. Saucās Vizs (The Wiz) – saīsināts no vārda Vizards (Wizard, t.i. Burvis). Mani visvairāk iespaidoja mazais orķestris, kas spēlēja visu izrādi – divi ar pus stundas. Ļoti skaisti! Šķiroties no Sū, viņas vīrs pa visu lietu bija saplūcis un uzdāvināja divus maišeļus sava dārza pēdējos apelsīnus.

Vēl jāpiemin, ka nepavisam visu laiku bija lietus. Dienas lielāko daļu spīdēja spoža saule. Garlaicīgais līdz tumsai pagāja ar pārrunām par iespaidiem ļoti sirsnīgā sadraudzībā.

Ko vēl vairāk varēja vēlēties!

H. Šulca
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com