Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Dienvidaustrālijas novusa meistarsacīkstes

Adelaidē piedalās 24 spēlētāji

Laikraksts Latvietis Nr. 108, 2010. g. 16. sept.
Juris Zemītis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
NovussV

Vienspēļu apbalvošanā no kreisās: Adelaides novusa kluba vadītājs J. Lindbergs, D. Pešudovs, A. Paegle, R. Kārkliņš, Austrālijas Latviešu sporta priekšnieks G. Bērzzariņš. FOTO Selga Pešudova.

NovussD

Dubultspēļu apbalvošanā no kreisās: J. Brakovskis, A. Vālodze, D. Pešudovs, R. Puisēns, S. Andersons un R. Kārkliņš. FOTO Selga Pešudova.

Dienvidaustrālijas latviešu novusa meistarsacīkstēs šī gada 3. un 4. septembrī piedalījās 24 spēlētāji – divi no Sidnejas, četri no Centrālā Krasta, viens no Balaratas, 7 no Melburnas un 10 no mājas pilsētas – Adelaides. Ļoti patīkami sportistu vidū bija redzēt 7 dāmas. Dalībnieki bija sadalīti trijās grupās, un pirmie trīs iegāja A finālā, nākošie trīs B finālā un atlikušie C finālā. Dubultspēlēs sacentās 12 pāri, spēlējot katrs ar katru.

Šogad laurus plūca Centrālā Krasta sportisti, uzvarot A un B finālus vienspēlēs un iegūstot pirmo vietu dubultspēlēs.

Vienspēlēs meistara godā tika Dimis Pešudovs (Centrālais Krasts), otrā vietā atstājot Ēvaldu Paegli (Melburna) un trešā – Robertu Kārkliņu (arī Melburna). B finālā pirmais bija Richards Puisēns (Centrālais Krasts).

Dubultspēlēs sīvā cīņā uzvarēja Dimis Pešudovs un Richards Puisēns, pārspēlē uzveicot Robertu Kārkliņu un Ēvaldu Paegli, trešā vietā atstājot Jāni Brakovski un Alvilu Vālodzi.

Dāmas sacentās kopīgos turnīros ar vīriešiem, un labākos panākumus guva Regīna Berķe, otrā  – Ausma Pūce (Balarata), trešā – Dzintra Sudimte (Adelaide), tālāk sekoja Dzidra Cekuliņa, Anita Misiņa, Selga Pešudova un Vija Stīle (Steele). Apsveicam uzvarētājus un paldies rīkotājiem par viesmīlību!

CKN uzdevumā Juris Zemītis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com