Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Kvīnslandes draudzes Pļaujas svētki

Notiek tai pašā dienā kā Saeimas vēlēšanas

Laikraksts Latvietis Nr. 113, 2010. g. 7. sept.
Inta Gertnere -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Vai laimīgas sagadīšanās vai gudras organizācijas dēļ, Kvīnslandes draudze svinēja Pļaujas svētkus sestdien, 2. oktobrī Brisbanes Latviešu namā, kur tai pašā dienā notika Saeimas vēlēšanas. Nezinu, cik bija to, kas piedalījās vēlēšanās, bet Pļaujas svētku dalībnieku bija pilna zāle. Un ne tikai tie draugi un paziņas, ko satiekam Latviešu namā gadu no gada. Nē, prieks redzēt, ka arī mazajā Brisbanes latviešu sabiedrībā ieplūst jaunas asinis, parādās neredzēti un interesanti ļaudis.

Pēc Dainas Vanagas vadītā svētbrīža ar Bībeles lasījuma divās valodās devāmies pie galdiem, kas vai lūza pilni gardu cienastu. Viesi nāca un ēda un dzēra, un nevarēja beigt slavēt virtuves mākslinieces. Bagātīgās loterijas ļoti iepriecināja, kā laimētājus, tā arī draudzes kasi.

Draudzes priekšniece Māra Siksna bija gādājusi ne tikai par fizisko labklājību vien; viņa mācēja iesaistīt gan mazus, gan lielus, gan jaunus, gan vecus rotaļās, sacensībās un dziesmās.

Pēc šāda sarīkojuma mēs ejam mājā labi paēduši, padzēruši un ar loterijas laimestiem padusē, un ar to silto sajūtu sirdī, ka esam atkal varējuši satikt vecus draugus, ar kuriem esam bērnībā dejojuši vai gājuši latviešu skolā. Par šo iespēju mēs sirsnīgi pateicamies draudzes priekšniecei Mārai Siksnai un visiem viņas palīgiem. PALDIES!

Inta Gertnere
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com