Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Vasaras vidusskola 2011. g.

Jauna vadītāja

Laikraksts Latvietis Nr. 114, 2010. g. 14. okt.
Viktorija Mačēna -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
VV

LAAJ

DaenkeLilita

Lilita Daenke FOTO Kārlis Ātrens.

Šis gads ir gandrīz aizritējis, un ar nepacietību gaidām tuvojamies Ziemassvētkus un AL 53. Kultūras dienas. Nākošo gadu mūs raiti ievadīs 3x3 saiets Folskrīkā (Falls Creek), Tērvetes bērnu nometne pie Melburnas un Annas Ziedares Vasaras vidusskola Adelaides tuvumā. Visi šie svarīgie pasākumi notiek, it sevišķi pateicoties sabiedrības atbalstam, LAAJ ziedojumu vākšanas akcijās.

Nākošajā Annas Ziedares Vasaras vidusskolas saietā, kurš notiks 2011. gadā no 5. līdz 22. janvārim, būs kaut kas mainījies. Lasītāji bija šī gada sākumā uzzinājuši to, ka AZVV ilggadīgā pārzine Zinta Ozoliņa vēlējās atkāpties no savas vadītājas lomas. Vēlreiz pateicāmies Zintai par viņas nesavtīgo darbu un mēs vēlām viņai skaistas un mierīgas vasaras brīvdienas, kuras nākotnē būs bez atbildības par AZVV un rūpēm! Ir tik ļoti daudz Austrālijas jauniešu, kuri var būt pateicīgi par Zintas (un viņas priekšteču) uzņēmību un iedvesmu, vadot šo svarīgo saietu, kurš dod jauniešiem iespēju ne tikai mācīties un priecāties latviskā vidē, bet varbūt – vissvarīgāk – radīt ciešas draudzības savā starpā, kuras ceļo līdzi dzīvē un padara iesaistīšanos latviešu sabiedrības norisēs vieglāku un pat automātiskāku.

Ar prieku varam paziņot, ka jaunā vadītāja ir izmeklēta un ir gatava vervēt Austrālijas jauniešus, viņu skolotājus un audzinātājus.

Trīsdesmitseptītajai AZVV nometnei grožus rokās ņems adelaidiete Lilita Daenke – pazīstama un iecienīta sabiedrības darbiniece. Lilita ir ilgus gadus darbojusies AZVV kā skolniece, audzinātāja, darbiniece, skolotāja un ir arī atvietojusi Zintu kā vadītāju uz vienu gadu, kad bija vajadzība. Lilitai mūzika ir sirdslieta, un viņa spēlē klavieres, akordeonu, kokli un ērģeles, un jau 6 gadus diriģē Adelaides Latviešu biedrības kori Dziesmu Laiva.Viņa ir aktīvi darbojusies Adelaides latviešu skolās, kuras apmeklēja viņas un vīra Pētera trīs bērni, un 2010. gada janvārī viņa vadīja 3x3 saietu Adelaidē.

Sirsnīgi pateicāmies Lilitai par uzņēmību un novēlām labas sekmes, sastrādājoties ar Vasaras vidusskolas audzēkņiem, skolotājiem, audzinātājiem, darbiniekiem un viesiem!

Tuvākā nākotnē parādīsies sīkāka informācija par AZVV paredzēto programmu un pieteikšanās anketas tiks izsūtītas drīzumā.

Viktorija Mačēna
LAAJ Kultūras daļas vadītājaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com