Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Latvieši atver veikalu Austrālijā – Kērnsā!

Pirmais pircējs – vīrietis

Laikraksts Latvietis Nr. 114, 2010. g. 14. okt.
Baiba Lūse -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Veikals1

Baiba Lūse. FOTO Baiba Lūse.

Veikals2

FOTO Baiba Lūse.

Latvijā ražota apakšveļa no fabrikām Liepājā un Rīgā – Lauma, Laumella, Rosme, Vova, VIPA u.c. tagad nopērkama arī Austrālijā – Austrālijas kompānijas New Europe Collections Pty Ltd, kas pieder latviešiem, firmas veikalā Kērnsas centrā.

Sievietes visā pasaulē lielu vērību pievērš kvalitatīvai apakšveļai. Mūsdienās sieviete novērtē ne tikai modernu dizainu, greznu audumu un funkcionalitāti. Mūsdienu sieviete grib vairāk – bez funkcionalitātes un dizaina viņa vēlas vislabāko kvalitāti un komfortu vienlaikus. Tradicionālie teicieni – Mode prasa upurus tagad pieder pagātnei – sieviete vēlas būt moderna, bet nevēlas justies kā mocekle. Apakšveļas nozarei piemīt viena no svarīgākajām lomām sievietes komforta uzlabošanai – izmantojot tādu intīmu apģērba, kā apakšveļa. Labākā veļa ir nemanāma – tā pilda savas funkcijas perfekti un neliek sievietei justies neērti. Komforts un kvalitāte attiecībā uz apakšveļu nav greznība, kas pieejama laiku pa laikam, to jūs varat izbaudīt katru dienu – no agra rīta līdz vēlam vakaram...

Galvenā uzņēmuma New Europe Collections darbības nozare ir apakšveļas imports no Latvijas. Mēs piedāvājam preču zīmes – ROSME Underwear, Lauma Lingerie, Vova, VIPA un LAUMELLE Lingerie, kas ir ļoti labi zināmas Eiropas valstīs, piemēram, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, Čehijā, Vācijā, Ungārijā, Somijā, Islandē. Tā arī ir iekarojusi lielu daļu no apakšveļas tirgus Krievijā un ASV. Mēs piedāvājam tikai labākās kvalitātes apakšveļu no izsmalcinātas un izcilas kvalitātes materiāliem.

„Nākotnē plānojam atvērt mūsu firmas veikalus arī lielākajās Austrālijas pilsētas, kā arī bez tiešās veikala tirdzniecības darbojamies kā šo preču vairumtirgotāji Austrālijā,“ tā stāsta New Europe Collections īpašnieki.

Ir izveidota interneta mājaslapa www.neweuropecollections.com.au. To patreiz pilnveidojam, un apsveram domu par preču klāsta kataloga izveidi mājaslapā un arī par preču iegādi internetā.

Veikala atklāšanas dienā pirmais pircējs bija vīrietis, kas nopirka uzreiz divus komplektus apakšveļas savai sievai un vēl pasūtīja preces no kataloga, atzinīgi novērtējot apakšveļas skaistās krāsas, audumus un modeļus. Pircēji ļoti atzinīgi novērtē apakšveļas lielo sortimentu. Daudzi tūristi no citām Austrālijas pilsētām ir sajūsmā, aicinot, lai veram vaļā savus veikalus arī tur jau drīz.

Šī arī varētu būt jauka dāvana māsu pilsētu – Latvijas Rīgas un Austrālijas Kērnsas sadraudzības 20 gadadienā, kas aprit šogad, jo tas ir arī pirmais solis, lai patstāvīgi iepazīstinātu Kērnsas iedzīvotājus un pilsētas viesus ar Latvijā ražotu augstas kvalitātes produkciju.

Veikals Kērnsā atvērts vienā no pilsētas vēsturiski nozīmīgākajām, centrālajām ēkām un orientējās gan uz tūristu, gan vietējo iedzīvotāju klientūru. Adrese 14 Spence Street Cairns. Varat ar mums kontaktēties, zvanot uz telefonu 0435255166 vai rakstīt uz info@neweuropecollections.com.au

Baiba Lūse
Kompānijas „New Europe Collections“ veikala Kērnsā „Passion for Lingerie“ direktore
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com