Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Redakcijā

Latvijas vārds

Laikraksts Latvietis Nr. 463, 2017. g. 15. jūnijā
Gunārs Nāgels -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Aļona Ostapenko ar Francijas atklātā tenisa čempionāta Roland-Garros uzvarētājas balvu. FOTO Azilko .

Sveicināti, lasītāji!

Liktenīgais jūnijs uz laiku izdzēsa Latviju no pasaules kartes. Padomju savienības uzbrukums Latvijas robežposteņiem 1940. gada 15. jūnijā, okupācija 17. jūnijā un masveida deportācijas gadu vēlāk 1941. gada 14. jūnijā.

Visus garos okupācijas gadus trimdas latvieši atgādināja pasaulei par Latvijas likteni, un neatļāva Latvijas vārdam vienkārši pazust, kā to vēlējās okupācijas vara.

Bet kā tagad vislabāk popularizēt Latvijas tēlu? Šajos laikos ir trīs lietas, kuras var nodrošināt plašu atbalsi pasaules presē – kāda lielāka traģēdija, panākumi kultūrā un sekmes sportā.

Latvijas mūziķi, dziedātāji, diriģenti jau bieži parādās dažādās pasaules valstīs – Austrālijā pirms pāris nedēļām Sidnejas operas namā uzstājās vijolniece Baiba Skride un diriģents Andris Poga.

Un tagad Latvijas vārds ir parādījies pasaules presē ar ziņām, ka pirmo reizi kāds latvietis ir uzvarējis vienu no tenisa četriem Grand Slam turnīriem (Austrālijas, Francijas, Vimbldonas un ASV atklātiem čempionātiem).

Aļona (jeb Jeļena) Ostapenko 10. jūnijā uzvarēja Francijas atklātā tenisa čempionāta Roland-Garros tikai divas dienas pēc savas 20. dzimšanas dienas. Līdz ar to, viņa tagad skaitās 12. labākā sieviešu tenisiste pasaulē.

Novēlam viņai arī turpmāk sekmes, sevišķi nākamgad Austrālijas atklātajā čempionātā, kurā viņa šogad bija sasniegusi trešo kārtu. Lai veicas!

GN
2017. g. 15. jūnijāAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com