Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Skrējējs un jurists

Arī futbolists

Laikraksts Latvietis Nr. 115, 2010. g. 21. okt.
Greiems Andersons (Graham Anderson) -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MarksBormanis

Marks Bormanis skrien Melburnas maratonu.

Markam Bormanim ir bijušas aizņemtas pēdējās pāris nedēļas. 11. oktobrī viņš sacentās Melburnas maratonā, pabeidzot 42,2 kilometru distanci Melburnas Kriketa laukumā (Melburnā Cricket Ground (MCG)) 3 stundās 12 minūtēs un 53 sekundēs. Marks tika starp ātrākajiem 10 procentiem no 5053 maratona skrējējiem, un viņš uzlaboja savu pagājušā gada laika – 3:34:02.

Pagājušā svētdienā, 17. oktobrī Marks piedalījās Apkārt līcim vienā dienā (Around the Bay in a day) riteņbraukšana braucienā. Marks brauca līdz Sorrento un atpakaļ uz Melburnu, aptuveni 210 km, 9 stundās.

Nākamajā dienā Marks sāka savu jauno darbu kā vecākais prokurors Melburnas Pilsētas pašpārvaldē. Markam ir Melburnas Universitātē iegūtais grāds jurisprudencē un mākslas zinātnē, un viņš trīs gadus ir strādājis kā advokāts.

Markam ir ļoti iespaidīga sporta vēsture. Skolā Traralgonā (apmēram 160 kilometrus uz austrumiem no Melburnas) Marks un viņa brālis Pauls bija sekmīgi basketbolisti, kurus trenēja viņu tēvs Valdis.

Universitātē Marks piedalījās starp-universitāšu jauktā netbola komandā piecus gadus. Viņam piešķīra četras pilnas un vienu pusi Zilu (Blue) par viņa sasniegumiem. Marks bija izvēlēts arī Viktorijas (vecumā zem 23 g.) vīriešu un Austrālijas atklātā vīriešu netbola komandām.

Kopš universitātes Marka galvenie sporta veidi ir skriešana, triatlons un Austrālijas futbols. 2008. gadā Marks veica Kuldīgas pusmaratonu (viņš bija pirmais austrālietis, kas to pabeidza), kā arī uzkāpa Gaiziņkalnā ar Greimu Andersonu (Graham Anderson), kas bija daļa no Greima 23 dienu pārgājiena, šķērsojot Latviju no austrumiem uz rietumiem.

Marks ir piedalījies pēdējos piecos Oksfamas staigātāju (Oxfam Trailwalker) pārgājienos – 100 km maršruts no Dželsparka Vīlershilā (Jells Park, Wheeler’s Hill) līdz Vorbatonai (Warburton) Jarras ielejā (Yarra Valley). Marka ātrākais laiks šiem 100 kilometriem ir 16 stundas 15 minūtes.

Marks ir dedzīgs futbola atbalstītājs (Bulldogi) un spēlētājs. Viņš spēlēja gadskārtējā spēlē starp komandām, kas pārstāv Viktorijas juriskonsultus (angl.: solicitors) pret advokātiem (angl.: barristers). Marks arī regulāri piedalās gadskārtējā Jauno juristu izklaides skrējienā (Young Lawyer’s Fun Run), kas piesaista gandrīz 1000 dalībniekus.

Marks paredzējis piedalīties latviešu basketbola komandu draudzības spēlēs pret lietuviešu komandu sporta sacensībās, kuras notiks šī gada beigās, decembrī, Kultūras dienu laikā Melburnā.

Greiems Andersons (Graham Anderson)
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com