Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Muzikāla pēcpusdiena Latviešu Ciemā

Ar savdabīgu ģitārspēli uzstājās viesis no Latvijas

Laikraksts Latvietis Nr. 489, 2018. g. 7. janv.
Ingrīda Biezaite -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LatviesuCiems

Ģitārists Reinis Jaunais. FOTO Daila Piksone.

Piektdien, 1. decembrī, visi Ciemā dzīvojošie ļaudis bija aicināti uz muzikālu pēcpusdienu. Ivars Štubis bija uzaicinājis ciemiņu – ar savdabīgu ģitārspēli uzstāties savu amata brāli no Latvijas – Reini Jauno.

Krēsli tika likti vienmērīgās rindās pretī skatuvei un ātri vien pildījās ar skatītājiem. Tā kā šajā pēcpusdienā bija sanākuši arī ļaudis no lejasciema, tad sarīkojums bija plaši apmeklēts. Reinis spēlēja paša sacerētas dziesmas, kurām iedvesmu bija guvis no daudziem aizrautīgiem ceļojumiem pa pasauli, tad nospēlēja dziesmas no sava jaunā albuma Music and travel stories, ko veltījis savai divus gadus jaunajai meitiņai Emmai un sievai Laimai.

Mūziķis spēlē savādāk pierastajam, sitot ritmu pa ģitāru, dažreiz turot mūzikas instrumentu klēpī vai noliktu guļošā stāvoklī un tā ar veikliem pirkstu pieskārieniem aizskarot stīgas, veidojas interesantas muzikālas kompozīcijas.

Tad Reinis pastāstīja dažādus ceļojuma piedzīvojumus no Gruzijā un Tadžikistānā pavadītā laika, un daudziem, kam bija laiks un vēlēšanās, pakavējās sarunās pie vīna glāzes.

Lai arī mūziķa savdabīgo ģitārspēli sanākušie vērtēja dažādi, visi pateicās par interesanto satikšanos!

Ingrīda Biezaite
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com