Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Svinīgs dievkalpojums Toronto draudzē

Bija ieradušies vairāki draudzē agrāk nepazīstami baznīcēni.

Laikraksts Latvietis Nr. 508, 2018. g. 9. jūlijā
Vilis Mileiko -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Lietuviešu baznīcas altārs.

Lietuviešu baznīca.

Šā gada 17. jūnijā Toronto noritēja svinīgs, neparasts dievkalpojums jaunajā, gaišajā lietuviešu Kristus Augšāmcelšanās (The Church of the Resurrection) baznīcā. Diena bija karsta, bet temperatūra baznīcā bija patīkama, auksta gaisa vēdināta.

Tā, ka dievkalpojums norisa divās valodās – latviešu un angļu, tad dievkalpojumā bija ieradušies vairāki draudzē agrāk nepazīstami baznīcēni.

Dievkalpojumu vadīja lietuviešu draudzes priesteris, franciskānis Aurelijus, kas labi lasa latviski, sprediķo angliski. Sprediķi teica harimātiskais itāļu izcelsmes homilists, Katoļu Baznīcā iesvētītais diakons Diego Maratta. Dievkalpojumu pacilājoši kuplināja soliste, nodziedot trīs dziesmas: Šūberta Ave Maria, Panis angelicus un Tēvreizi angļu valodā.

Dievkalpojumu ar savu klātbūtni pagodināja ev. lut. Toronto Sv. Andreja un Sv. Jāņa draudzes mācītāja Dr. Anita Gaide.

Dievkalpojums baznīcēniem patika, un par to tikai labus vārdus dzirdēju. Dievkalpojuma norisi izkārtoja šo rindu rakstītājs.

Pēc dievkalpojuma daži baznīcēni kopā ar diakonu Maratta pulcējās interesantā restorānā uz maltīti, kurā pievienojās arī mācītāja Dr. Anita Gaide. Kopā bija pavadītas pāris stundas ar garšīgām pārrunām.

Vilis Mileiko
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com