Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Ziemassvētku sajūtas jūnijā

LAAJ Skolu nozare saņem dāvinājumus nedēļas nogales skolām

Laikraksts Latvietis Nr. 508, 2018. g. 9. jūlijā
Ļena Rumpe -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LAAJ

Adelaides latviešu skola priecājas par LVA sūtījumu. FOTO Reinis Dancis.

Ir prieks par tik estētiskiem LR IZM atsūtītajiem plakātiem. FOTO Iveta Leitase.

Ir ziema un ir skaidrs, ka ir finansiālā gada beigas. Austrālijā šajā laikā cilvēki parasti naudu tērē iepērkoties ar atlaidēm. Dāvanu laiks taču esot Ziemassvētki!

Tomēr tā nav taisnība.  Jau maija vidū LAAJ Skolu nozare saņēma sūtījumu - Latviešu valodas aģentūras (LVA) dāvanu Austrālijas nedēļas nogales skolām un spēļu grupām.  Tās bija grāmatas, diski, spēles, attēlu kartītes un animācijas filmas DVD formātā. Skolas nozares vadītāja pienākums bija tos sašķirot un nosūtīt skolām.

Sūtījuma pārsūtīšana neveicās tik ātri kā gribējās, taču labi vien bija, ka ikdienas darbi mani bija aizkavējuši. Jo… atnāca vēl viens sūtījums. Šoreiz no LR Izglītības un zinātnes ministrijas. Sūtījumā atradās četri skaisti plakāti par patriotisku tēmu - ar Latvijas prezidentiem, himnu, ģerboni un karogu, Latvijas svētku un atzīmējamām dienām. Kopā ar sūtījumu atnāca izglītības ministra K. Šadurska personīgi parakstīta vēstule, kurā viņš pateicas visu nedēļas nogales skolu darbiniekiem par neatlaidīgo un pašaizliedzīgo darbu.

Visas skolas un spēļu grupas dāvinājumus ir saņēmušas vai saņems tuvākajā laikā.

Man ir klusas aizdomas, ka sūtījuma saturs ir bijis ļoti veiksmīgs un noderīgs, jo novēroju brīdi no rīta, kurā ienesu un noliku sūtījumu Adelaides latviešu skolai uz galda– kad skolas skolotāji devās uz klasēm, tur bija palikušas vien dažas biezākas grāmatas. Skolotāji bija izvēlējušies savām klasēm piemērotākās grāmatas un citus materiālus un paņēmuši tās līdzi. Kā peles alās.

Priecīgus Ziemassvētkus? Nē, lai veiksmīgs darbs mūsu skolotājiem nākošajā mācību pusgadā! Paldies, ka jūs esat!

Izsaku pateicību visu skolu vārdā LVA un LR Izglītības un zinātnes ministrijai par atbalstu skolām ārpus Latvijas!

Ļena Rumpe
LAAJ Skolu nozares vadītāja
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com