Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Laipni lūgti!

Adelaides vanadzes atsāk ik sestdienas pusdienu piedāvājumu

Laikraksts Latvietis Nr. 512, 2018. g. 8. aug.
Ilga Vēvere -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
DV

Daugavas Vanagi

Kā jau ALZ (Adelaides Latviešu ziņotājs) bija sludināts, 4. augustā vanagmājā būs baudāmas sildošās zupas ziemas aukstumā rūdītajiem vēderiem. Izvēle no pieciem katliem samulsināja dažu labu pusdienotāju – ar kuru lai sāk?! Šoreiz frikadeļu zupa un rīsu krēms ar mērci bija Ilzes M. gaumē; ķirbju zupa – Rasmas variācijā, Biruta piedāvāja savu tradicionālo biešu zupu, Ilze K. cienāja ar pupiņu zupu, bet skābo kāpostu zupu kurzemnieku gaumē piedāvāja Ilga.

Prātīgākie un apdomīgākie izvēlējās pa kausiņam no katra grāpīša, un, kad nonāca līdz saldajam, tad puncītis bija pilns, bet nevar taču atteikties no vilinoša krēma košā mērcē. Bija arī labi trenēti vēderi, kuri labprāt atkārtoja savu izvēlēto favorītu.

Pēc kārtīgas paēšanas varēja atslābināties ar bāra krājumiem, ko laipni piedāvāja Gunārs, un tad jau sarunas raisījās pavisam omulīgā gaisotnē, jo bija jāpastāsta un arī jāuzklausa ziemas/vasaras notikumi un jaunākās ziņas. Arī vanadžu dziesmu ansamblis ir atsācis mēģinājumus, nevar taču atpalikt no vīriem, kuri sezonu uzsāka pagājušajā nedēļā.

Ja kāds Latvijas dziesmu svētku iespaidā ir atklājis sevī līdz šim rūpīgi slēptu talantu un griba izvingrināt balsi kopīgās dziesmās, nevis tikai savā nodabā mājās, laipni tiek gaidīts piebiedroties – kopā noteikti skanēs brašāk.

Paldies visām zupu vārītājām un visiem tiem, kuri nekautrējās atnākt uz vanagmāju.

Ilga Vēvere
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com