Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Paldies ziedotājiem!

Daugavas Vanagi līdzekļu vākšanas akcija

Laikraksts Latvietis Nr. 565, 2019. g. 7. nov.
Daugavas Vanagu Austrālijas valde -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Daugavas Vanagu Austrālijā valde sirsnīgi pateicas visiem tautiešiem, kuri ziedoja šī gada līdzekļu vākšanas akcijā, tā palīdzot Daugavas Vanagu organizācijai turpināt atbalstīt latviešus, kā šeit, tā mūsu tēvzemē. Paldies arī visām Daugavas Vanagu Austrālijā nodaļas valdēm un nodaļu biedriem par lielo darbu sekmīgā akcijas izvešanā!

2019. gada līdzekļu vākšanas akcijā Austrālijas latvieši un citi labvēļi noziedoja gandrīz $22 000,00 Daugavas Vanagu palīdzības darbam. Ar saņemtajām summām tiks atbalstīti bijušie leģionāri un viņu atraitnes, Latvijas Zemessargi, daudzbērnu un audžubērnu ģimenes un mūsu jaunatne kā Austrālijā, tā Latvijā.

Visvairāk, gandrīz trešā daļa, tika ziedota mūsu bijušo leģionāru atbalstam. Ar šiem ziedojumiem Daugavas Vanagi Austrālijā kopā ar ziedotājiem no visas pasaules palīdzēs mūsu kādreizējiem tautas un zemes aizstāvjiem ar aprūpi, kā arī palīdzot ar nepieciešamo medikamentu iegādi.

Ievērojamas summas arī tika noziedotas Latvijas Zemessargiem un daudzbērnu un audžubērnu ģimenēm Latvijā. Leģionāri cīnījās par mūsu Latvijas brīvību otrā pasaules kara laikā, kamēr Zemessargi palīdz aizsargāt mūsu zemi šodien. Mums arī turpmāk ir viņi jāatbalsta, lai viņi var iegādāties nepieciešamās ierīces, lai varētu turpināt palīdzēt sargāt mūsu tēvuzemi.

Latvijā ir arī tādas ģimenes, kuras ir nonākušas grūtībās, to starpā daudzbērnu ģimenes un tās ģimenes, kuras uzņēmušās palīdzēt kā audžuģimenes. Daugavas Vanagi kā palīdzības organizācija vienmēr turpinās arī šim ģimenēm palīdzēt. Latvijas nākotne ir mūsu jauniešos. Šī iemesla dēļ Daugavas Vanagi arī atbalsta jauniešus Latvijā un šeit Austrālijā, atbalstot jauniešu latviešu izglītību un palīdzot viņos ieaudzināt latvisko kultūru un mīlestību pret mūsu mīļo tēvuzemi.

Ar saziedoto naudu Daugavas Vanagi turpinās savu palīdzības darbu. Vēlreiz sirsnīgs paldies par tautas atbalstu kā šogad, tā arī visus iepriekšējos gados.

Daugavas Vanagu Austrālijā valdeAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com