Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Prezidents Vējonis par NATO

Latvija piedalās vairākās NATO operācijās

Laikraksts Latvietis Nr. 461, 2017. g. 30. maijā
Latvijas Valsts prezidenta kanceleja - Prezidenta preses dienests -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

„Latvijai pats svarīgākais ir stingrs apliecinājums tam, ka NATO ir nozīmīgākā organizācija, kas garantē drošību gan Eiropas kontinentā, gan ASV un Kanādā, un, lai visi lēmumi, kas ir pieņemti par mūsu reģiona drošību, tiktu pildīti,“ ceturtdien, 25. maijā, piedaloties NATO valstu un valdību vadītāju sanāksmē Briselē, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents norādīja, ka tādēļ ļoti būtisks ir jautājums par dalībvalstu aizsardzības izdevumiem. Latvija 2018. gadā aizsardzībai atvēlēs 2% no iekšzemes kopprodukta atbilstoši NATO Velsas samita laikā 2014. gadā pieņemtajiem lēmumiem.

„Mums ir svarīga Eiropas un Ziemeļamerikas sabiedroto vienprātība aizsardzības spēju stiprināšanā. Šīm spējām jāatbilst 21. gadsimta izaicinājumiem, ietverot kiberaizsardzības un stratēģiskās komunikācijas stiprināšanu,“ teica Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents pauda atbalstu lielākai NATO iesaistei cīņā pret terorismu. Latvija piedalās pretterorisma un stabilizācijas operācijās Irākā, Afganistānā un Mali, kā arī atbalsta atmīnēšanas darbus Sīrijā.

Latvijas Valsts prezidenta kanceleja
Prezidenta preses dienestsAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com