Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Pārdod Kultūras dienu sarīkojumu biļetes

Ir pienācis laiks iegādāties Austrālijas Latviešu 57. KD sarīkojumu biļetes

Laikraksts Latvietis Nr. 516, 2018. g. 23. sept.
AL57. KD Rīcības komiteja -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Austrālijas latviešu 57. Kultūras dienu sarīkojumu biļetes var iegādāties no š.g. sestdienas, 15. septembra. Informāciju par biļešu iegādi var uzzināt mūsu oficiālā tīmekļa lappusē, www.alkd.org.au. Biļetes uz katru uzvedumu varēs iegādāties internetā, pa parasto pastu, pa telefonu vai iegādāties personīgi.

Adelaides Kultūras dienās piedāvās Zelta un Sudraba biļešu komplektus! Komplektus varēs iegādāties tikai no 15. septembra līdz 30. septembrim! Jums ir vienreizēja iespēja iegādāties Austrālijas Latviešu 57. Kultūras dienu biļešu komplektus par izdevīgām cenām. Kas ir ietverts šajos komplektos? Zelta komplektā ir ieskaitīti visi KD uzvedumi, izņemot Vecgada vakara balli. Par Zelta komplektu cena ir $350. Sudraba komplektā saņemsit biļetes uz Kultūras dienu atklāšanu, teātri, Vīru kora Gaudeamus koncertu, tautas deju lieluzvedumu, ģimeņu rītu, TDA Rotaļa uzvedumu un Noslēguma koru koncertu. Sudraba komplekta cena ir $120.

Biļetes varēsit iegādāties personīgi Melburnas Latviešu namā, š.g. 13. oktobrī un Sidnejas Latviešu namā – 27. oktobrī. Adelaides Latviešu namā varēsit iegādāties biļetes katru sestdienu no plkst. 9.00 – 12.00.

Informāciju par biļetēm un komplektiem var iegūt mūsu oficiālā tīmekļa lappusē, zvanot uz mūsu oficiālo telefona numuru vai sūtot epastu. Kultūras dienu oficiālais biļešu telefonu numurs ir: 0410 505 240 un epasts: info@alkd.org.au. Lūdzu nekautrējieties uzņemt kontaktu ar Rīcības komiteju par biļetēm. Tiksimies Kultūras dienās Adelaidē!

Austrālijas Latviešu 57. Kultūras dienu Rīcības komitejaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com