Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


LAAJ aicina ziedot

Apvienība esam mēs visi

Laikraksts Latvietis Nr. 516, 2018. g. 23. sept.
LAAJ -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Latviešu apvienība Austrālijā un Jaunzēlandē (LAAJ) ik gadus rīko līdzekļu vākšanas akciju. Tā arī šogad aicinām jūs atbalstīt apvienības darbu, jo apvienība esam mēs visi, kas dzīvojam Austrālijā vai Jaunzēlandē un kam ir piederība latviešu tautai.

Šajā Latvijas simtgadē mēs it sevišķi izjūtam savas saites ar Latviju. Ja arī paši nevarējām piedalīties svētku pasākumos Latvijā, tad vismaz no attāluma dzīvojām līdzi jubilejas gada notikumiem. Svētku gads jau tuvojas beigām, bet tajā ir bijis tik daudz skaistu brīžu, ka gribētos lai arī nākotnē mums katram būtu iespēja izjust savu latviskumu un dzīvot latviskā vidē, ne tikai svētku dienās, bet visa gada garumā.

Vienota un aktīva sabiedrība ir nepieciešama, lai izdzīvotu latvisku dzīvi svešumā. Viens no LAAJ mērķiem ir palīdzēt latviešu sabiedrībai Austrālijā un Jaunzēlandē dzīvot latviskā vidē. Mūsu sabiedrība mainās, un nav garantēts, ka visi mūsu pasākumi, kur laiku pa laikam jūs gribat piedalīties, varēs turpināties bez jūsu tieša atbalsta – garīga, praktiska un arī materiāla.

LAAJ atbalsta vietējo organizāciju ierosinātus projektus, palīdz rīkot Latvijas mākslinieku turnejas un izkārto Valsts svētku runātāja viesošanos Austrālijā. Šogad Valsts svētku runu teiks Juris Cālītis, kas piedalīsies svētku svinībās sešos latviešu centros.

Nozīmīgas summas tiek arī veltītas latviskās izglītības atbalstam – Annas Ziedares Vasaras vidusskolai, Sveika, Latvija! dalības maksām, vietējām latviešu skolām, 3x3 un Tērvetes vasaras nometnei. Nesenā aptaujā daudzi no jums teica, ka izglītības atbalsts ir pati svarīgākā daļa no LAAJ darba. Šis atbalsts veicina mūsu sabiedrības izdzīvošanu, palīdzot jaunākajai paaudzei ieaugt latviskā vidē.

Ir arī svarīgi veicināt sadarbību ar Latviju un latviešiem citās mītnes zemēs. Latviešu globālā vienotība ir mūsu stiprums. Tāpēc esam daļa no PBLA. Uzturam kontaktus ar citām mītņu zemju latviešu organizācijām un, caur biroju Rīgā, ar valsts un citām iestādēm Latvijā.

Tas viss prasa ne tikai darbu, bet arī līdzekļus. Jūsu atbalsts ir nepieciešams, lai apvienība varētu turpināt savu darbu. Nauda, kas tiek saziedota gadskārtējā līdzekļu vākšanas akcijā, ir nozīmīga daļa no līdzekļiem, kas atļauj LAAJ atbalstīt augšminētos mērķus. Tādēļ lūdzu palīdziet arī šogad, katrs pēc savām spējām un apstākļiem, turpināt nodrošināt latvisku dzīves iespēju Austrālijā un Jaunzēlandē, un veicinātu sadarbību ar latviešu tautu visā pasaulē. Kopīgi spēsim daudz vairāk!

Ziedojumu anketas drīzumā tiks izsūtītas visās pavalstīs. Kad saņemat to, nekautrējaties, bet nāciet talkā. Ja nevarat sagaidīt piesūtīto lapiņu, vai, ja mēs nezinām jūsu adresi, lūdzu apskatiet: www.laaj.org.au/ziedot. Ja jums ir kādi jautājumi par LAAJ līdzekļu vākšanas akciju, lūdzu, rakstiet uz info@laaj.org.au.

Paldies!

LAAJ prezidijsAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com