Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Daiļamatnieki Melburnā māca un mācās

Gadskārtējās darbnīcas un instalācija

Laikraksts Latvietis Nr. 517, 2018. g. 28. sept.
Anda Banikosa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Instalācija. FOTO Anda Banikosa.

Mācības. FOTO Anda Banikosa.

8. un 9. septembrī Melburnas daiļamatnieki noturēja gadskārtējās darbnīcas, kurās ir iespēja visiem interesentiem iedvesmoties un iemācīties latvju lietišķās mākslas paņēmienus. Šogad pašiem daiļamatniekiem arī bija izdevība izmēģināt jaunas mākas, jo dažas darbnīcas tika piedāvātas tikai vienā no nedēļas nogales dienām.

Dalībnieki un viesi arī baudīja Tējas Koki Runā instalāciju, kura šajā nedēļas nogalē tika blakus telpā izrādīta. Tur varēja aplūkot mākslas darbus, nogaršot latvju zāļu tējas un iedziļināties mūsu senās tradīcijās. Šī izstāde atceļojusi no Fish Creek Tea Cosy Festival, kur tā pildīja galvenās mākslas pasākuma lomu. Bija liels prieks, ka Daugavas skolas skolēni arī apmeklēja izstādi un radīja mākslas darbus, atsaucoties uz latvju zāļu tējām.

Nākamās daiļamatnieku darbnīcas esam iecerējuši noturēt 2019. g maijā; ik pa laikam ieskatieties mūsu mājas lapā*, kur parādīsies tuvāka informācija. Ja Jums būtu īpašs ieteikums kādai darbnīcai, lūdzu, tur arī mums atstājiet ziņu! Centīsimies atrast daiļamatnieku ar attiecīgām zināšanām!

Anda Banikos
Latviešu Daiļamatnieku Apvienības Austrālijā vārdā
Laikrakstam „Latvietis“

* https://www.facebook.com/Latvian-Artisans-Association-of-Australia-190380411478203/Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com