Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Pankūkas Adelaides vanagmājā

Nopietns uzbrukums pusdienotāju vēderiem

Laikraksts Latvietis Nr. 520, 2018. g. 20. okt.
IV -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
DV

Daugavas Vanagi

Vanadzes ar pankūkām. FOTO Agris Ezeriņš.

Saulainā sestdienas, 13. oktobra, rītā vanagmājā dziesmas skandināja vanadzes, vēlāk dāmām pievienojās vīru koris – notika nopietna gatavošanās sestdien paredzētajam kora koncertam.

Lai dziedātāji pēc mēģinājuma atgūtu spēkus un zaudētās kalorijas, nedziedātājas sparīgi cepa pankūkas, dziesmu pavadījumā pavisam cita cepšana! Mūsu kopas jaunpienācēja Ingrīda no Kanberas nokļuva visgrūtākajā postenī – pie lieliem toveriem ar 3 dažādām kartupeļu pankūku mīklām un četrām pannām. Ir gan viņai spēks un izturība! Cerams, ka ar to mēs viņu nenobiedējām.

Par Ilgu nerunāsim, jo neko vairāk kā parasti viņa nedarīja, vienlaicīgi bija vairākās vietās (cerams, ka neklonēsies). Ilze C, Daina un Rasma bija sagatavojušas dažādas zaptes, Ilze M un Valda jau iepriekšējā dienā bija sacepušas gaļas pankūku kalnus un vēl supergardu buljonu, bet Daina pēc savas receptes sarūpēja pildītās biezpiena un ābolu garšas kārpiņu kairinātājas; toties Biruta piedāvāja nekļūdīgās plānās; savukārt Geņa un Dzidra cepa tradicionālās ananāsu.

Dažādos sīkos, bet nepieciešamos darbiņus čakli veica Irmgarde, Rasma, Ilze C un no jaunās dzīvesvietas ciemos atbraukusī Regīna. Agris un Daina sakārtoja galdus notikumam piemērotā stilā. Liels PALDIES visiem čaklajiem darbarūķiem!

Rezultātā bija sagatavots nopietns uzbrukums pusdienotāju vēderiem. Un kur tad vēl pupiņkafija no jaunās mašīnas! To laipni piedāvāja Daina, kura jau apguvusi darbošanos ar jauno instrumentu. Varēja izvēlēties kafijas stiprumu, karstumu, piedevas. Jāsaka, ka dabīgas kafijas smarža vien jau ir ko vērta, ožas receptori ir tik ļoti jutīgi šādam kairinājumam, ka tā vien gribas to nobaudīt. Neatteicās arī tie, kas kafiju dzer tikai no rīta.

Tikai žēl, ka pusdienotāju nebija tik daudz kā gaidīts, varbūt nobiedēja karstais laiks; atnācējiem savs labums bija – varēja dabūt arī līdzņemšanai.

IV
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com