Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Latvijas bērnu slimnīcas pacienti zīmē

Zīmējumi nogādāti Šizuokas bērnu slimnīcā Japānā

Laikraksts Latvietis Nr. 521, 2018. g. 24. okt.
Sintija Bernava -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Centrā Latvijas Republikas vēstniece Japānā Dace Treija-Masī. FOTO Latvijas vēstniecība Japānā.

Autore: Evelīna. FOTO Latvijas vēstniecība Japānā.

Autore: Polina, 11 gadi. FOTO Latvijas vēstniecība Japānā.

Autore: Justīne, 11 gadi. FOTO Latvijas vēstniecība Japānā.

2018. gada 10. oktobrī Latvijas Republikas vēstniece Japānā Dace Treija-Masī viesojās Šizuokas prefektūras Bērnu bērnu slimnīcā Japānā, lai nogādātu Latvijas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientu zīmējumus. Šizuokas prefektūras bērnu slimnīca (Shizuoka Children's Hospital) ir viena no modernākajām bērnu slimnīcām Japānā.

Košie, dzīvespriecīgie zīmējumi, kas tapuši Latvijas Simtgades gaidās, ir Latvijas bērnu sirsnīgs veltījums Šizuokas slimnīcas bērniem, novēlot drīzu atveseļošanos.

Šizuokas bērnu slimnīcas direktors Kisaburo Sakamoto un vēstniece bija vienisprātis, ka šādi krāsaini, sirsnīgi zīmējumi sniedz bērniem pozitīvas emocijas un palīdz atveseļoties. Tāpat Japānas bērniem veidojas labāka izpratne un interese par Latviju, raugoties uz to ar Latvijas bērnu acīm.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientu radošie darbi ir tapuši šī gada vasarā un radošajā procesā iesaistījās ne vien slimnīcas pacienti, bet arī viņu vecāki.

Šī būs jau otrā Bērnu slimnīcas pacientu un Latvijas bērnu zīmējumu izstāde, kas pēdējo divu gadu laikā tiek īstenota Japānā.

Izstādes idejas īstenošana iespējama, pateicoties Latvijas Republikas vēstniecības Japānā, Latvijas Republikas ārlietu ministrijas, Šizuokas prefektūras bērnu slimnīcas, Bērnu slimnīcas Pacientu sociālās aprūpes un interešu izglītības daļas un projekta Radošās darbnīcas sadarbībai.

Paldies visiem Bērnu slimnīcas pacientiem un viņu vecākiem, kā arī Bērnu slimnīcas interešu izglītības pedagoģēm par aizrautību, ar kādu pievērsāties katra darbiņa gatavošanā.

Apskatīt  fotogrāfijas un sekot līdzi Radošo darbnīcu aktivitātēm Bērnu slimnīcā iespējams Facebook.

Sintija Bernava
Projekta „Radošās darbnīcas“ Bērnu slimnīcā vadītāja
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com