Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Kultūras dienās – Izglītības diena

Vasaras vidusskolas skolotāji no Latvijas dalās ar savām zināšanām

Laikraksts Latvietis Nr. 526, 2018. g. 9. dec.
Ļena Rumpe -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LAAJ_IZM_VISC

Šī gada 28. decembrī, Kultūras dienu ietvaros, – Izglītības diena! Izvēlies tevi interesējošu lekciju vai pavadi kopā ar mums visu 28. decembra rīta cēlienu Adelaides Latviešu biedrības zālē.

Programmā

Plkst. 9.00
Latviešu valodas mācīšana un mācīšanās – dinamisks, priekpilns un izglītojošs piedzīvojums – latviešu valodas skolotāja un speciālais pedagogs, Latviešu valodas aģentūras speciāliste, pedagoģijas maģistre Dace Anstrate.

Plkst. 10.00
Vai saproti mani? Integrēta ģeogrāfijas satura un latviešu valodas apguve ģeogrāfijas stundās – teorētiskas atziņas un praktiski metodiski ieteikumi. Salaspils 2. vidusskolas direktora vietniece mācību darbā, ģeogrāfijas un sociālo zinību skolotāja, ģeogrāfijas maģistre Anita Šaltāne.

Plkst. 11.00
Integrētā latviešu valodas un literatūras kursa materiālu prezentācija; 5 gadu pieredze latviešu diasporas vasaras vidusskolās ASV un Austrālijā. Apmeklētājiem būs iespēja saņemt piekļuvi materiālu bāzei, vairāk nekā 40 detalizētiem stundu plāniem, aktivitāšu aprakstiem un vairāk nekā 120 failiem ar izdales materiāliem un pārbaudes darbiem. Vasaras vidusskolu skolotājas Santa Iesmiņa un Ilze Jēgere.

Plkst. 12.00
Tālmācība un dažādu elektronisko resursu izmantošana un pielāgošana latviešu valodas stundai; latviešu valodas aģentūras skolotāja, valodniece, sociolingviste Gunta Kļava.

Plkst. 13.00
Bērna ceļš uz Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Nacionālās Mākslu vidusskolas, Rīgas Doma kora skolas vadītājs, pedagoģijas maģistrs kordiriģēšanā, XXV un XXVI Dziesmu svētku virsdiriģents Gints Ceplenieks.

Dalībnieku skaits ierobežots. Ja piedalīsies visās lekcijās, piesakies: laaj.izglitiba@gmail.com vai sūtot īsziņu ar informāciju (jūsu vārds, uzvārds – visas lekcijas) uz mobilo tālruni darba laikā, vai zvanot pēc plkst.18.00 uz tālruni: 0411689112 Austrālijā.

Ļena Rumpe,
LAAJ Skolu nozares vadītāja,
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com