Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Baltiešu Ziemassvētku tirdziņš Adelaidē

Varam secināt, ka ļoti sekmīga pēcpusdiena

Laikraksts Latvietis Nr. 528, 2018. g. 21. dec.
Margota Puķīte -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

No kreisās: Ināra Strazda, Margota Puķīte, Daina Bērziņa un Ints Puķītis. FOTO Pēteris Strazds.

Nodarbības. FOTO Pēteris Strazds.

Svētdien, 2. decembrī, tika organizēts Ziemassvētku tirdziņš Igauņu namā. Iemesls šādam tirgum ir veicināt vietēju baltiešu izcelsmes māksliniekiem un rokdarbniekiem izstādīt savus darbus, kā arī radīt izdevību pārdot savus darbus, kurus varētu izmantot kā Ziemassvētku dāvanas.

No latviešu sabiedrības I. Kūmbe (Coombe) izstādīja savus darbus un Tālavas kafejnīca piedāvāja pīrāgus, alu no Robe Town, dzintaru un vairākus tradicionālu tautisku rokdarbus darināti no koka, ādas, linu un vilnas austas sedziņas, prievītes un spilvenus. Ienākums no ziedotām mantām domāts jumtu remontam Tālavā, kam vel trūkst naudas. Tuvojās Kultūras Dienas, un vēl arvien jumts nav aiztikts, naudas trūkuma dēļ. Esam agrāk organizējuši līdzekļu vākšanas akcijas jumta atjaunošanai, bet naudas nebija pietiekami. Turpinām ik pa laikam rīkot jumtu atjaunošanas līdzekļu vākšanas akcijas cerībā ka drīz būs pietiekami naudiņas.

Pēcpusdienas beigās somas, kuras bija pilnas ar pīrāgiem tukšas, viens galds ar izstādītām mantām tukšs, dzintaru kaudzīte palikusi ļoti maziņa, viena liela kaste ar alu tukša. Varam secināt, ka ļoti sekmīga pēcpusdiena, un jāgaida kasiera ziņojumu, cik esam saņēmuši 4 stundu laikā. Vispār apmeklētāju nebija tik daudz, bet tie, kas atnāca, ļoti priecīgi ņēma naudu ārā no makiem, un tie nebiju mūsu pašu cilvēki, kuri jau gadiem ir atbalstījuši Tālavu!

Liels paldies visiem palīgiem un atbalstītājiem.

Priecīgus Svētkus visiem lasītājiem!

M. Puķīte,

brīvprātīga darbiniece
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com