Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Kultūras dienu karogs atstāj Adelaidi

Austrālijas Latviešu 58. Kultūras dienas notiks Sidnejā

Laikraksts Latvietis Nr. 529, 2019. g. 3. janv.
Ilona Brūvere -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

2020. gada AL58.KD vadītāja Ilona Brūvere uzrunā publiku. Viņai blakus Klāra Brūvere. Labajā pusē AL57.KD vadītājs Rūdis Dancis. FOTO Edgars Greste.

Rūdis Dancis nodod KD karogu 2020. gada AL58.KD pārstāvim Ojāram Grestem. FOTO Edgars Greste.

Pēc AL57. KD Kopkora koncerta svētdien, 30. decembrī, ALKD karogs tika nodots nākamajiem KD rīkotājiem – Ilonai Brūverei un Klārai Būverei; karogs ceļos uz nākamo Kultūras dienu norises vietu – uz Sidneju. Karogu saņemot, Ilona Brūvere teica: „Paldies. Mēs šogad svinam Latvijas Republikas simtgadi plašā pasaulē, daudzās zemēs, bet tauta viena. Latviešu Kultūra: mūzika, dziesma, deja, rakstītie un runātie vārdi, ir izveidojuši un uzturējuši mūsu latvietību daudz ilgāk. Tātad nav pārsteidzoši, ka Austrālijas Latviešu Kultūras dienas jau ir spējušas iedvesmot vairākas paaudzes, vienot un iepriecināt. Ar to turpināsim apvienot Latviešu stāstu Austrālijā, Latvijā un tiksimies AL58. KD Sidnejā 2020. gada nogalē.“

Klāra Brūvere turpināja angliski.

Karogu saņēma viss Sidnejas Latviešu koris, kas nonāca un nostājās pirmā rindā. Karognesējs bija Ojārs Greste, kas latvietības uzturēšanai Sidnejā ir ziedojis daudz laika un enerģijas.

Kad runas bija beigušās, koris kopīgi nobeidza ar: Paldies, Adelaide! Uz redzēšanos Sidnejā!

Ilona Brūvere
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com