Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Zelts un sudrabs

Rīgas pilī bobslejisti un skeletonisti

Laikraksts Latvietis Nr. 542, 2019. g. 16. maijā
Aina Gailīte -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Visi saistītie ar bobsleju un prezidents. FOTO Aina Gailīte.

Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis, Oskara Ķibermaņa bobsleja četrinieka komanda – Pasaules vicečempioni bobslejā 2019. g. un prezidents Raimonds Vējonis. FOTO Aina Gailīte.

Seškārtējais Pasaules čempions skeletonā Martins Dukurs, prezidents Raimonds Vējonis un Dainis Dukurs, treneris. FOTO Aina Gailīte.

19. martā Rīgas pilī notika sirsnīgs pasākums (jā, es lietoju šo apzīmējumu – pasākums). Valsts prezidents Raimonds Vējonis izteica pateicību visai bobslejistu un skeletonistu saimei par uzvarām, par izturību un spīvumu. Šīs ziemas sezona mūsu sportistus dāsni apbalvoja – Oskara Ķibermaņa bobsleja četrinieks ar stūmējiem Matīsu Mikni, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu 2019. gada Pasaules čempionātā bobslejā un skeletonā Kanādā, Vistleras trasē izcīnīja sudraba medaļu, bet skeletonists Martins Dukurs šajā čempionātā sesto reizi kļuva par pasaules čempionu.

Rīgas pils zālē šis notikums pulcēja prāvu pulku bobsleja un skeletona sportistu un tos, kas dažādā veidā ir saistīti ar šiem sporta veidiem. Prezidents Raimonds Vējonis sirsnīgi uzrunāja klātesošos, pateicās uzvarētājiem un tiem, kas līdzēja kaldināt šīs uzvaras, kā arī atzinās, ka ir liels bobsleja cienītājs. Atbildes uzrunas teica Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidents Jānis Kols un Latvijas Bobsleja federācijas viceprezidents Zintis Ekmanis. Jānis Kols un Martins Dukurs dāvāja prezidentam foto kolāžas ar titulēto sportistu parakstiem. Pēc prezidenta Raimonda Vējoņa pateicības dāvanu saņemšanas notika fotografēšanās gan mazākos, gan lielākos pulciņos. Pēc oficiālās daļas sportistiem bija iespēja gida pavadībā izstaigāt Rīgas pili.

Prieks un lepnums par mūsu sportistiem!

Aina Gailīte
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com