Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Jaundienvidvelsas novusa meistarsacīkstes

Spēlētāji no Sidnejas un Melburnas

Laikraksts Latvietis Nr. 545, 2019. g. 7. jūnijā
Dimis Pešudovs -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Apbalvotie spēlētāji. No kreisās: Dimis Pešudovs, Selga Pešudovs, Richards Puisēns, Edgars Nemme, Rūdis Nemme, Imants Graudiņš. FOTO Svens Zaļums.

Gadskārtējās Jaundienvidvelsas novusa meistarsacīkstes notika Sidnejas Daugavas Vanagu namā 25. un 26. maijā. Dalību ņēma spēlētāji no divām latviešu sporta kopām, no Sidnejas Novusa Kopas septiņi vīrieši un divas dāmas un no Melburnas Daugavas Vanagu Nodaļas Novusa Kopas trīs vīrieši un trīs dāmas, par visam kopā četrpadsmit spēlētāji.

Sestdien spēlēja vienspēles katrs ar katru spēlētāju, divus setus, kopā katrs spēlētājs izspēlējot 26 setus. Sīvas cīņas ilga piecas stundas un gala rezultāti bija ļoti tuvi. Pirmās trīs vietas ieguva ar 18 uzvarēto setu skaitu, un vietas izšķīra, kad ņēma vērā rezultātus viņu starpā.

Pirmo vietu ieguva Rūdis Nemme (SNK), otrā vieta pienācās Richardam Puisēnam (SNK) un trešā Edgaram Nemmem (SNK), tad sekoja 4. vietā Dimis Pešudovs (MDVNK) ar 17 uzvarētiem setiem, 5. Dainis Balcers (MDVNK) – 16, 6. Roms Senkēvičs (SNK) – 15, 7. Helmuts Schulz (SNK) – 14, 8. Imants Graudiņš (SNK) – 13, 9. Maija Balcers (MDVNK) – 13, 10. Gundega Zariņa (SNK) – 11, 11. Selga Pešudovs (MDVNK) – 11, 12. Svens Zaļums (MDVNK) – 10, 13. Aija Van Oosterom (MDVNK) – 6, 14. Aija Balodis (SNK) – 4.

Svētdien septiņi pāri ieņēma vietas pie galdiem un sāka spēlēt katrs pāris ar katru pāri divu setu partijas, kopā katrs pāris izspēlēja 12 setus piecās stundās. Zelta medaļas nopelnīja Edgars Nemme ar Richardu Puisēnu ar 11 uzvarētiem setiem, atstājot sudraba medaļas Selgai un Dimim Pešudoviem ar 10 uzvarētiem setiem un bronza medaļas Rūdim Nemmem un Imantam Graudiņam ar 8 uzvarētiem setiem. Ceturto vietu dalīja Maija ar Daini Balceri, Aija Van Oosterom ar Svenu Zaļumu un Helmuts Schulz ar Romu Senķevicu visiem četri uzvarēti seti. Septītā vietā palika Gundega Zariņa ar Aiju Balodi.

Turnīru noslēdza ar Gundegas Zariņas gatavotām gardām vakariņām, visi sēžot apkārt lielam skaisti klātam galdam. Kā tradīcija to sagaida latviešu sarīkojumos, dziesmas skanēja skaļi Imanta Graudiņa vadībā un pievakarē visi atvadījās un solījās būt Adelaidē septembra beigās cīnīties Dienvidaustrālijas novusa meistarsacīkstēs.

Dimis Pešudovs
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com