Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Cepa, cepa, cepa, cepa smalkmaizītes Brisbanē!

Jau Latviešu nama tuvumā bija jūtama kanēļa burvīgā smarža

Laikraksts Latvietis Nr. 546, 2019. g. 13. jūnijā
Ance Deksne -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
BrisbanesLatviesuBiedriba

No kreisās: Mudīte Dombrovska. FOTO Garens Krūmiņš.

Inese Riška rāda smalkmaizītes. FOTO Garens Krūmiņš.

Slavenās Mārtiņa Beķerejas konditores Mudīte Dombrovska un Inese Riška 9. jūnija pēcpusdienā palutināja brisbaniešus ne tikai ar vareni gardām smalkmaizītēm, bet arī interesantiem stāstiem un padomiem!

Lai arī ārā bija saulaina un silta tipiska Brisbanes diena, latviešu nama virtuve bija vēl siltāka, jo tur enerģiski rosījās ar pieredzi un izdomu bagātās konditores Mudīte un Inese.

Jau 500 m no Latviešu nama gaisā bija jūtama burvīga kanēļa smarža! Abas konditores bija mērojušas ļoti tālo ceļu no Rīgas, lai dalītos savā ilgajā pieredzē, cepot dažādus gardumus – kā kanēļmaizītes, magoņmaizītes, siera radziņus un slavenās kafijas maizītes ar vārīto krēmu (kuru īstais apzīmējums būtu pie kafijas maizītes, piebilst pašas konditores). Pēcpusdiena noritēja dinamiski, divās valodās. Bija interesanti uzzināt Mārtiņa Beķerejas vēsturi, un arī klausīties, kā norit tipiska diena slavenajā konditorejā. Skatītāji varēja vērot procesus, pamēģināt tehnikas, uzdot jautājumus, un, protams, nesteidzīgi baudīt tikko no krāsns izņemtos gardumus!

Liels paldies pasākuma organizatoriem – Ingai Česlei, Laimai Lodiņai un Ādolfam Lācim; Brigitai Nīmanei un Zīlei Zoltei par skatītāju uzņemšanu un biļešu pārdošanu! Par burvīgajām fotogrāfijām liels paldies Garen Krumins!

Ance Deksne,
BLB komunikāciju koordinatore
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com