Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Aicinājums apsvērt attiecības ar „Dzintariem“

Gadu gājumā notiek dzīves pārmaiņas

Laikraksts Latvietis Nr. 560, 2019. g. 4. okt.
Zinta Ozoliņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Dzintari

Sākotnēji iegādātās ēkas. FOTO no „Dzintaru“ arhīva.

„Dzintaru“ iesvētīšana. Runā Eduards Voitkuns. FOTO no „Dzintaru“ arhīva.

Latviskās izglītības veicināšanas kooperatīvās sabiedrības (LIVKS) īpašums, kas atrodas Adelaides dienvidos, ir skaista un iemīļota vieta, kas labi kalpo Austrālijas latviešu sabiedrībai. Šo īpašumu, agrajos 1980. gados iegādājas jauniešu izglītības atbalstītāju pulks, nopērkot pajas.

Par ēkām un saimniecību rūpējās LIVKS jeb Dzintaru valde. Valde pēdējā gada laikā ir turpinājusi veikt darbus, kas padara Dzintarus ērtākus un vieglāk izīrējamus, lai būtu ienākumi, kas atbalsta latviskos pasākumus, kā Annas Ziedares Vasaras vidusskolu, Jāņu svinēšanu, dažādas konferences un sanāksmes.

Paju īpašniekiem ir tiesības būt informētiem par valdes darbību un arī dalīties darbā. To var panākt, apmeklējot Gadskārtējo biedru pilnsapulci, kas 2019. gada 2. novembrī notiks Melburnas Latviešu namā. Tuvāku informāciju par pilnsapulces norisi LIVKS biedri saņems rakstiski.

Valde saprot, ka gadu gājumā notiek dzīves pārmaiņas, kas var iespaidot katra situāciju, un ka tā varētu rasties situācija, kur biedru saraksti varētu būt nepilnīgi. Laipni aicinu visus, kas varētu būt biedri, vai kam ģimenēs varētu būt Dzintaru pajas, to pārbaudīt un attiecīgi rīkoties. Adrešu labojumus, paju pārrakstīšanu vai citu jautājumu noskaidrošanu var veikt, rakstot: LIVKS (Dzintari) PO Box 293, Goodwood, SA, 5034 vai epasts: info@dzintari.com.au.

LIVKS valde pateicās visiem par atbalstu un uzticību.

Zinta Ozoliņa
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com