Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Kāpēc jauniešu koris BALSIS brauc uz Austrāliju februārī?

Būs koncerti kopā ar Austrālijas koriem

Laikraksts Latvietis Nr. 577, 2020. g. 18. janv.
Ilona Brūvere -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Balsis

Jauniešu koris „Balsis“. Pirmais no labās 3. rindā diriģents Ints Teterovskis. FOTO Jauniešu koris „Balsis“.

Balsis_2

Nu, kā jau rakstīju iepriekšējā laikraksta Latvietis izdevumā, lai ieskandinātu Kultūras dienas, BET, tas jau nav viss!

Austrālijas Latviešu Kultūras dienas svin, priecājās par un dalās ar latviešu kultūru. Un ir svarīgi darīt to tā, ka cittautiešiem arī iespēja ar to iepazīties. Tieši tāpēc BALSIS piedalīsies koncertos ar citiem Austrālijas koriem vai uzstāsies ar programmu, kas specifiski domāta austrāliešu publikai, lai gan tur noteikti visi latvieši arī ir mīļi gaidīti!

Sidnejā BALSIS dziedās kopā ar koriem VOX un Inner West Voices.

VOX ir jauniešu koris (18 – 30 gadiem), tāpat kā BALSIS, un, tāpat kā BALSIS, ir izlases koris. VOX izceļas ar visiedvesmojošāko klasiskā, populārā un mūsdienu vokālo darbu izpildīšanu.

Inner West Voices dzied mūsdienu, pop, evaņģēlija, tradicionālo un tautas mūziku. Koris ir atvērts ikvienam, sākot no iesācējiem un beidzot ar profesionālu mūziķiem, un daudz koristi ir profesionālie mūziķi. Ir gara rinda ar dziedātājiem, kas vēlas iestāties šai korī. Ar šo kori Ints Teterovskis ir sadarbojies citu Austrālijas apciemojumu laikā.

Visiem trim koriem būs kopīgie mēģinājumi un tad kopīgs koncerts sestdien, 1. februārī, plkst. 18.30, St. Stephens baznīcā (187-189 Church Street, Newtown). Biļetes varēs iegādāties pie durvīm.

Melburnā BALSIS uzstāsies vieni paši. Viņiem būs koncerts bibliotēkā. BALSIS jau vienmēr meklē iespēju dziedāt interesantās vietās, kur ir laba akustika. Tā kā viņi ir dziedājuši Latvijas Nacionālā bibliotēkā, tad nav pārsteidzoši, ka dziedās Viktorijas pavalsts bibliotēkā (State Library of Victoria), piektdien, 7. februārī, plkst. 17.00. Ieeja ir par brīvu.

Tad visiem melburniešiem būs vēl iespēja noklausīties koncertu Tempo Rubato, kur arī vīru koris Veseris ir uzstājies; BALSIS svētdien, 9. februārī, plkst. 20.00 uzstāsies ar vēl citu programmu.

Vēl tiek gatavoti citi koncerti ārpus Kultūras dienu ieskandināšanas koncertiem, un par tiem sekos informācija citos laikraksta Latvietis izdevumos. Viena lieta gan ir skaidra, ka BALSIS sniegs pavisam atšķirīgus koncertus katrā vietā, un ka vērts būs iet uz visiem!

Ilona Brūvere,
AL58.KD Rīcības komitejas vārdā
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com