Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Košs, ziedošs sākums 2020. gadam!

36. Jaunatnes dienu balle

Laikraksts Latvietis Nr. 578, 2020. g. 24. janv.
Anita Elberta -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL36JD_DS

36. Jaunatnes dienu rīcības komitejas vadītāja Lija Andersone uz skatuves. FOTO Anita Andersone.

Jaunatnes dienu balle. FOTO Anita Andersone.

36. Jaunatnes dienu rīcības komiteja ballē. FOTO Anita Elberta.

Pēdējā 2019. gada vakarā, 31. decembrī, 36. Jaunatnes dienu kulminācijā Melburnas Latviešu nama Lielā zāle pārvērtās skaistā, krāšņā, puķainā dārzā.

Zāles stūri greznoja milzīgs koks, kas izcēlās ar savu spīdošo zilo ziedu bagātību. Pretējā zāles stūrī uz noklāta zālāja varēja spēlēt liela izmēra Jenga un Connect 4 spēles. Svētku galdi bija izdekorēti ar gaumīgiem, raibiem rozā, lillā un ziliem ziedu pušķiem un vijolīšu lillā krāsas salvetēm. Mīlīgu atmosfēru deva pie griestiem sakārtās baltās laternas. Zāles sienas sedza zaļi vīteņaugi, kas veidoja populāru fonu fotogrāfijām. Lai nodrošinātu, ka neviens nepiemirstu, kurš gads tiek sagaidīts, uz skatuves bija novietoti milzīgi mirgojoši 2020 gada skaitļi.

No vairākām Austrālijas pusēm latviešu namā uz balli Kas Dārzā ieradās ap 150 ballētāju, vairums tērpti puķainos, krāšņos apģērbos, veidojot skaistu ziedoša puķu dārza kopskatu. Visiem nolūks bija papriecāties, atskatīties uz sekmīgi novadītām Jaunatnes dienām un kopīgi pavadīt 2019. gadu.

Īpaši iepriecināja tas, ka starp ballētājiem bija pārstāvētas vairākas paaudzes. Svētku viesus pacienāja ar garšīgām vakariņām – marinētu cāļa gaļu un dažādiem salātiem, ko bija sagādājuši Foxes Den šefpavāri.

Pēc vakariņām pārējais vakars tika pavadīts pie lustīgas deju mūzikas, krāsainu gaismu apgaismojumā un ar jautrām sarunām. Sirsnīgs paldies Britai Kalējai un 36. Jaunatnes dienu rīcības komitejai par jauku balli un skaisti ievadītu 2020. gadu.

Laimīgu Jauno gadu visiem!

Anita Elberta
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com