Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


MLOA meklē NĀKAMO MELBURNAS Kultūras dienu vadītāju

Valde pārrunā gada darbību

Laikraksts Latvietis Nr. 586, 2020. g. 10. martā
Anita Andersone -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLOA

MLOA valde. No kreisās: Kalvis Švolmanis, Jānis Dēliņš, Anita Andersone, Jānis Kārkliņš un Lija Andersone. Trūkst: Ivars Neiburgs, Linda Graudiņa. FOTO Māra Kaziņa.

Savā šī gada 22. februāra sapulcē Melburnas Latviešu organizāciju apvienības (MLOA) valde pieņēma lēmumu uzsākt nākamo Kultūras dienu Melburnā vadības izraudzīšanas procesu. Nākamās Austrālijas latviešu Kultūras dienas Melburnā notiks 2022. gada decembrī. Pēc LAAJ statūtiem, KD vadību izrauga ne vēlāk, kā 18 mēnešus pirms svētkiem, kaut parasti nākamais KD vadītājs saņem Kultūras dienu karogu jau iepriekšējās KD, kuras šajā gadījumā būs Sidnejā šī gada beigās. Vadītāju vai vadītājus izraudzīs MLOA kopsapulcē, kura paredzēta jūnijā. Tuvāka informācija reklāmā Aicinājums pieteikties vadīt AL 59. KD Melburnā 2022. gadā.

Starp citiem jautājumiem tika apspriesti šī gada paredzētie MLOA rīkotie sarīkojumi – ik gada baltiešu apvienotais Aizvesto piemiņas akts, kuru šogad rotācijas kārtībā ar lietuviešiem un igauņiem rīkos latvieši (sestdien, 13. jūnijā, plkst. 14.00 Latviešu namā), un Valsts svētku atzīmēšana, kas notiks svētdien, 15., vai sestdien 21. novembrī. Par šiem sarīkojumiem tiks ziņots tuvāk datumiem.

Iespējams notiks arī Latvijas rakstnieka viesturneja. LAAJ pārsūtījis piedāvājumu no Latvijas Kultūras ministrijas (caur PBLA) dāvināt Austrālijas latviešu bibliotēkām grāmatu sēriju Mēs. Latvija. XX gadsimts. ar iespēju arī personīgi iepazīties ar kādu no grāmatu sērijas rakstniekiem. Piedāvājums ir pieņemts, un patreiz tiek kopēji apspriests, kurš no sērijas 13 rakstniekiem varētu viesoties Austrālijā.

Tiek pārrunātas vēl citas lietas ar MLOA darbību saistītas, tostarp gadskārtējais atbalsts Latviešu apvienības Austrālijā un Jaunzēlandē līdzekļu vākšanas akcijai, kuru ļoti veiksmīgi daudzus gadus ir vadījis – un turpmāk vadīs – Ivars Neiburgs, un vietēji iecienītais ik mēneša izdevums Melburnas sarīkojumu kalendārs, kuru rūpīgi izstrādā un katra mēneša sākuma dienās izplata Jānis Kārkliņš.

Priekšsēde pateicās valdei par jauku un veiksmīgu sadarbību, un ar prieku gaida kopā pilnveidot 2020. gada ieceres.

Anita Andersone,
MLOA priekšsēdeAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com